Траси Київ – Чоп та Мукачево – Рогатин напівпаралізовані, вантажівки стоять (ФОТО, ВІДЕО)

20
4

Більшість відрізків двох головних трас в межах Закарпаття нечищені та засніжені. Якщо спецтехніка і задіяна, то у вкрай малій кількості та виключно на перевалах.

Зрештою і там – шалені черги та фактично паралізований рух вантажівками, яким рухатися заборонили. Зрештою, вантажний транспорт і не може рухатися.

Водночас, як переконалися на власні очі журналісти Mukachevo.net, на ділянках траси Київ – Чоп між Ужгородом та Мукачевом, а також траси Мукачево – Рогатин від Мукачева до Іршави, слідів роботи спецтехніки не видно.

Ситуація на трасі Київ - Чоп між Ужгородом і Мукачевом

Про ситуацію на Верецькому перевалі в межах траси Київ - Чоп

Про  ситуацію на трасі Мукачево - Рогатин між Мукачевом та Іршавою

До слова, синоптики попереджали про погіршення умов завчасно, і саме Закарпаттю прогнозували найбільші снігопади, але дорожники, схоже, відреагували традиційно. Додамо також, що покращення погоди в найближчі дні не очікується.

За останньою інформацію від рятувальників, 25 сіл Закарпаття залишилися без світла, а усі перевали в межах області фактично паралізовані.

Мукачівці одразу знайшли собі ровагу, як покататися на лижах. А от комунальники закликали всіх допомогти їм з розчисткою снігу.

ОНОВЛЕНО: Під вечір ситуація на перевалах серйозно загострилася: затори збільшилися, а люди приготувалися ночувати в автівках серед гір.

Коментарі

З
зануда

Аборигены — исконное для данной территории население, сохранившее традиционные системы жизнеобеспечения, особые формы хозяйственной деятельности

Р
Руснак

Ичі, ты у свому умственному развітії, находишся дись приблизно у 18 вікови! Туды да,корінных жителю называли "аборигенами".

И
Ичи

Сразу видно аборигена - "за 10м уд путя!!!" )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Р
Руснак

Армію на помуч! Я без сарказму! У них мощна техніка! Помню в 1998році тоже бов сильнейший снігопад!Айбо як уйшли на трасу танки із здвоєныма лопатами,то сніг і кучугуры летіли за 10м уд путя!!!

Читайте також