Три роки вважався зниклим безвісти: у Мукачеві попрощалися з полеглим Юрієм Шепою

576

Чоловік став на захист України з перших днів повномасштабного вторгнення. 14 жовтня 2023 року Юрій Шепа зник безвісти на Запорізькому напрямку.

Сьогодні у храмі Архистратига Михаїла у Мукачеві відбулася церемонія прощання із загиблим захисником Юрієм Шепою. З перших днів повномасштабного вторгнення чоловік став на захист України, служив у військовій частині А2582.

З 14 жовтня 2023 року Юрій Шепа вважався зниклим безвісти. Майже три роки рідні сподівалися, що він повернеться живим, однак нещодавно сімʼя отримала трагічну звістку.

Попрощатися із захисником прийшли рідні, побратими, друзі та небайдужі мукачівці. В останню дорогу воїна проводжали навколішках.

Редакція Mukachevo.net висловлює щирі співчуття рідним та близьким полеглого захисника. Вічна шана і памʼять Герою, який віддав життя за Україну і кожного з нас.



Коментарі

Читайте також