Троє прикордонників Мукачівського загону отримали державні нагороди

123

Трьох військовослужбовців Мукачівського прикордонного загону відзначили державними нагородами «Захиснику України» та «За військову службу Україні».

Медаллю «Захиснику Вітчизни» нагороджено підполковника Ігоря Сопіна та майстер-сержанта Олександра Моргунова. Медаль «За військову службу Україні» отримав майор Іван Коцура.

Як розповідають у Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби, ці прикордонники виконували бойові завдання на найскладніших та найнебезпечніших напрямках.

Підполковник Ігор Сопін

Понад 22 роки роки свого життя присвятив служінню українському народові. У березні 2022 року він очолив зведений загін і разом з підрозділом вступив у бій проти переважаючих сил противника в районі Нової Краснянки. Завдяки рішучим діям проявленим під час ведення бою було зупинено просування ворожої техніки.

Ігор Миколайович вміло координував дії свого підрозділу й під час оборони Кремінної, Закітного, Серебрянки та Білогорівки. У одному із боїв він отримав поранення внаслідок авіаудару, попри це не залишив підрозділ і продовжив виконувати завдання.

Майор Іван Коцура

З перших днів повномасштабного вторгнення захищав Рубіжне та Сєвєродонецьк. Його підрозділ тримав визначені позиції під щоденними обстрілами та сміливо вступав у бої з чисельно переважаючими силами ворога.

29 квітня 2022 року, зазнавши поранення під час стрілецького бою, майор Коцура залишився на позиції та продовжив тримати оборону.

Майстер-сержант Олександр Моргунов

Боєць разом із побратимами стримував спроби оточення міста Рубіжне. 2 травня 2022 року, під час масованого штурму поблизу Воєводівки, отримав мінно-вибухову травму. Був одним із останніх, хто залишив зруйновану позицію.


Коментарі

Читайте також