На Закарпатті провели в останню путь Героя - Ярослава Бузака (ФОТО)

2178

17 червня 2024 року у Ясінянській територіальній громаді відбулася церемонія прощання з загиблим Героєм - Бузаком Ярославом Івановичем.

Церемонія розпочалась біля будинку Героя в селищі Ясіня, де зібралися рідні, близькі, знайомі, побратими, військовослужбовці та жителі Ясінянської територіальної громади. Ярослав Іванович був відомий як мужня та віддана своїй країні людина, яка завжди стояла на захисті рідної землі.

Ясінянська територіальна громада повідомляє, після першої частини церемонії поховання продовжилося у Свято-Преображенському храмі. Віряни разом із духовенством молилися за душу Ярослава, висловлюючи свої співчуття та скорботу.

Ярослав Іванович Бузак залишив по собі незабутній слід у серцях тих, хто його знав. Його відданість та героїзм завжди будуть нагадувати нам про ціну, яку ми платимо за свободу та незалежність.

Провести Ярослава в останню дорогу зібралися не лише жителі Ясінянської територіальної громади, але й багато людей з інших куточків країни. Кожен присутній висловлював щирі співчуття родині загиблого Героя, схиляючи голови у скорботі.

Висловлюємо щирі співчуття родині загиблого Героя!

Нагадаємо, понад рік вважався зниклим безвісти. На війні загинув Герой із Закарпаття Павло Головко.Коментарі

Читайте також