ЦВК відмовила у реєстрації кандидата по 68 округу, ексмера Ужгорода, Сергія Ратушняка

6
9

Причиною відмови стали довготривалі поїздки закордон.

Як зазначається в постанові Центральної виборчої комісії № 1165, встановлено, що Ратушняк С. М. протягом п’яти останніх перед днем виборів років тричі виїздив за межі України на періоди, що перевищували 90 днів, а саме: на 163, 103 та 175 днів.

У ЦВК зазначають, що Сергій Ратушняк не надав документів, які б підтверджували виїзд зазначеної особи за кордон не у приватних справах.

Тому, вказані факти дають підстави для висновку, що Ратушняком С.М. не дотримано вимог Конституції України та Закону щодо проживання в Україні протягом останніх п’яти років на день проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року.

Згідно з пунктом 7 частини першої статті 60 Закону Центральна виборча комісія відмовляє в реєстрації кандидата у депутати в разі виявлення обставин, які позбавляють особу, висунуту кандидатом у депутати, права бути обраною депутатом відповідно до статті 9 Закону.

— Враховуючи викладене, Центральна виборча комісія постановляє: Відмовити в реєстрації кандидата в народні депутати України Ратушняка Сергія Миколайовича, висунутого в порядку самовисування в одномандатному виборчому окрузі № 68 на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року, — йдеться в постанові ЦВК.


Нагадаємо, нещодавно, на окрузі №70 постановою ЦВК від 21 червня відмовлено у реєстрації кандидату Балозі Івану Івановичу, який виявився двійником нардепа Івана Балоги.

Коментарі

@
@@@@@@@

І НЕ ТРЕБА ЙОГО-НЕ ПУЩАЙТЕ! Він-ХВОРА ЛЮДИНА-клептоманія у нього-все красти-красти..краси і красти ...Проовірте ЙОГО-ВІН ХВОРА людина-не мож таких..

ДК
джонни кэтсвилл

ахахахах, жорстко кинули

М
М1стный

Може комусь і не підходить Рата, так що за Горвата голосувати? І близько тих хто був членом фракції Порошенка підтримувати не можна. Один томос-термоз що значить, а за нього Горват голосував. Як і голосував за мовний закон для мадярів і словаків Ужгородщини. Підримував закони по енергоринку, що взвінтили тарифну політику. Тут і пенсійна та медичні реформи. Тому так і живемо, дороги в області непроїздними ситали, так відремонтуйте хоч ті що ще Червінський побудував. Не любиться вам Рата, так за Горвата голосуйте. Чи правду пишу пане Троцький?

Г
Голесо

Первий ко привіз Лазаренка у Мукачево,для реклами))І незабуду,його фразу,то про украіну у цілому-"Ви нигде жити не будете добре,бо Ви не-люди"))))"Він правий бов")))))))Галичансько-лучанська гримуча кров)))шось Серий здав за послідні роки...неінтересний стає...мало видає,як сам каже"жарених новостей")))даже у своів газеті,крізіс жанра...

А
Авигдор

Вся ВРУ - клоуны.

Н
народ

Онищенка з конем зареєстрували, а Ратушняка ні.

ДО
До останнього

Молодець, правильно підмітив

РМ
ребе Мыкола

Просто Рата в Новом Израиле (Украина) сейчас не в тренде. Он всегда высказывался против жидов.

В
Вася

Ещё таких дыбилов как Ратушняк в В.Р не хватало.... вот он настоящий клоун, по круче Зеленского!!!!!

Читайте також