Цифра дня: 9100 пасажирів цьогоріч скористались рейсом Мукачево-Будапешт (ВІДЕО)

8
0

Поїзд курсує щодня вже 5 місяців. Відправляєьтся потяг о 12:30, у Будапешт приїжджає о 18:30 за центрально-європейським часом. У дорозі 7 годин.

Віталій Солонар цим потягом їздить постійно, чоловік живе у Будапешті, а на Закарпаття приїздить навідати батьків. Він каже, що рейс зручний, адже він значно скорочує час який раніше проводив у черзі на кордоні. До того ж ціна не висока, до Угорської столиці 680 гривень. Про це розповідають журналісти Телеканалу Sirius.

У будні вагон заповнено на 65-70%, у вихідні пасажирів значно більше, зайняті практично всі місця. Зазвичай курсує 1 вагон, а на свята додають ще 1.

В Укрзалізниці зазначають, в порівнянні з минулим роком рейсів сполучених з ЄС побільшало на 10,3%, найбільшим попитом користуються пасажирські поїзди до Польщі.

Затребуваним став рейс і до Угорщини. За 2019 рік у напрямку Будапешт-Мукачево-Будапешт перевезли 9100 пасажирів.

73% громадян, які перетнули кордон в цьому поїзді є громадяни України, 24% Угорщини, інші 3% - це громадяни 33 інших держав світу.Кількість іноземних громадян свідчить про безумовну туристичну привабливість України.

Саме через попит таких рейсів Укрзалізниця анонсувала запуск ще одного потягу Мукачево-Кошице, вже з 9 червня. Вартість квитка становитиме орієнтовно 7 євро. У продажу квіиків поки що немає. Долати маршрут потяг буде 3 години.

Прибуватиме потяг о 14:00 годині, відправка о 14:54 годині. Ввечері буде додатковий словацький поїзд вже з Кошице у Мукачево. Згодом його планують продовжити до Праги.


Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також