Цифра дня: для відновлення дамб після паводку на Закарпатті потрібно близько 100 млн грн

4
0

Такі дані озвучив журналістам УНН в.о. голови Закарпатської ОДА Ярослав Галас.

Як зазначає Ярослав Галас, за попередніми підрахунками, потрібно близько 100 млн грн лише на відновлення пошкоджених гідротехнічних споруд, насипів, дамб.

Однак точна сума збитків стане відома за кілька тижнів, після підрахунків.

— Будинків підтоплених вже немає. Там де була вода – вона зійшла, або викачана. Близько 500 га сільгоспугідь підтоплені, дороги вже всі вільні. У підтоплених районах Закарпаття ситуація стабілізується, — додає Галас.

Нагадаємо, на Закарпатті через інтенсивні опади річки області вийшли з берегів та затопили сотні дворогосподарств, гектари сільських угідь, зруйнували кілька мостів та берегоукріплень.

Жертвою паводку став 10-річний мешканець Воловця, який впав вчора у річку. Також, на Тячівщині, річка винесла на берег тіло невідомої особи.

Вчора Президент України Володимир Зеленський видав Указ про подолання наслідків паводку на Закарпатті, в якому доручив Кабінету Міністрів невідкладно вирішити фінансування ліквідації наслідків на постраждалих від стихії територіях.

А вже сьогодні, під керівництвом віце-прем'єра Зубка, у Києві зібрався штаб щодо ситуації з підтопленнями на Закарпатті.

Також пропонуємо переглянути як громада Великої Доброні спільними зусиллями врятувала село від потопу.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також