"Цього п**ара не буде". На Закарпатті скасували концерт EL Кравчука через його яскравий образ

174
24

В місті Хуст скасували концерт відомого українського співака EL Кравчука через його яскравий сценічний образ.

Як повідомляє РБК-Україна з посиланням на пресслужбу артиста, 5 травня співак повинен був дати концерт в м. Хуст в клубі-ресторані "FoRest", в якому часто виступають такі артисти, як YAKTAK, Chico & Qatoshi, Гурт 100ЛИЦЯ, KOLABA та інші.

З менеджментом артиста було погоджено дату, проговорено всі умови та підтверджено концерт і навіть оплачено завдаток майже за місяць до концерту.

Після анонсу концерту в соцмережах, до менеджмента артиста зателефонував арт-директор закладу FoRest Віктор і сповістив, що нібито отримує негативні коментарі від жителів міста, щодо яскравості образа артиста і процитував кілька разів образливі коментарі: "Якщо ЦЕЙ приїде, то я більше не прийду у ваш ресторан", "Цього п**ара тут бути не повинно" та інші, однак не зміг надіслати скріншоти, які підтверджують ці думки.

Команда артиста вперше зіштовхнулася із подібною ситуацією булінгу щодо одягу артиста на сцені, як з боку жителів міста Хуст, так і з боку організаторів, які не мають жодного підтвердження таких гучних заяв.

"Я вперше за 29 років своєї кар‘єри зустрічаюсь із такою грубістю, необізнаністю і несучасністю. EL Кравчук на сцені - це завжди про свободу, почуття та шоу. Так було завжди, і всі, хто мене запрошував, розуміли, як виглядає шоу головного неоромантика країни. Я відкритий до співпраці з більш сміливими організататорами", - зазначив EL Кравчук.

Чомусь яскравість образу не лякає організаторів з інших українських міст, а у місті Хуст до артиста з довгою і насиченою музичною історією поставились як до нелюдини, яка не має права самовиражатися на сцені.

"Дивно, що у сучасній Україні і досі є місце булінгу персоналій, через їх зовнішній вигляд. Вважаю, що заклад вчинив непрофесійно, позбавивши можливості жителів міста, які чекали на концерт, послухати улюбленого виконавця. Цим вони показали, що до Європейського мислення їм дуже далеко", - підсумував менеджер EL Кравчука Андрій Блінов.


Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!


Коментарі

M
mike

Які милі в коментах люди... Чи не правда, що московські болота їм ближче? Сподіваюсь, що в ЄС нас не впустять. Ви ж не пускаєте свиню до хати, бо бачте їй дуже закортіло :)))

*
*****

Коментарі характеризують середньостатистичного закарпатця як неосвіченого, зашореного і агресивного індивідуума..

ЙЯ
Йсе я

Нє, після прочитаних коментарів нам краще в ЄС не йти.

Д1
До 16.13

А ти,якоє бидло!? Вафеле?

MR
Myk Rom

Ель Кравчуку і організаторам слід оприлюднити, скільки він передав ЗСУ. Чи це таємниця неоромантизма?

C
creams

нам соціально близька Лєра Мандзюк (Про пісюрик)...... ну ніііііт?

І
Іван

Не думаю, що із цих нижніх хтось усвідомлює што пише- просто закарпатськойе бидло може безнаказано похайпувати на темі «геуропейських ціннстей» нич нового.

НП
но пак ний

шо інтересно, май виликий процент гомоіобів … срред латентних геїв… і се психіатри кажуть, не я придумав. Може доста їх рекламувати?

ПХ
Позор хусту

Шановні" хустяни,як вам не соромно?Яке вам діло до його сексуального уподобання?Ел Кравчук талановитий український співак,який своїми концертами збирає гроші на ЗСУ,НА ВІДМІНУ ВІД ВАС.ПОВЕЛИСЬТЕСЯ ЯК ГУКАНИ,ГАНЬБА ВАМ!

Т
Троцкій

Оце я розумію гомофобія. Ану мигом викидайте в смітник свої айфони, бо гендиректор Apple Тім Кук справжній гомік.

ЗД
Закарпатець до 13.37

Нерозуміє,що тебе торбує? Що концерт відмінили,чи за парад? І неторбуйся за мене.

В
Вітек

А не хоче він в тому шмаття в якому одягнений піти з концертом до поранених воїнів ЗСУ. Там йому вказали б його місце і звання пі....ра.

С
Свуй

Най ся радує ож не буде. Хустські тцкішты бы го пак тыжджинь без їды у свойых пивницях подержали из міщуком на копони. Та рас-рас пушов бы ун на "0" концерты давати.

ЗО
Знизу опущеному

Скоро і тобі заїде ворог, будеш на паради ходити, як не станеш на захист України.

З
Закарпатець

Таке самовираження породжує,ГЕЙ паради. Які керуються вседозволеністю,вже навіть з сторони влади повсьму світу

В
Воєнкомат

Куяси кілько воїну набігло у коменти. Узавтра усі як один в воєнкомат і на фронт, %башити пі**рів.

ЧЗ
Чоловічок з 80х

Полупокерам....хороводити на гаремі....

L
Loh

Пусть идет на ксуй этот полупокер

I
Ivan

П**ор не толерантно , не по європейськи

СД
СПРАВЕДЛИВИЙ до менеджменту "неоромантика"

Якраз ВЖЕ добре знаємо , що означають так названі , "європейські цінності" ! А з іншого боку , європейські цінності - це є і ВІЛЬНИЙ ВИБІР . В даному випадку , він ВИБІР - правильний ! Не до "неоромантизму" нашим людям тепер , як труни з тілами рідних і знайомих , та й взагалі земляків , привозять ЩОДНЯ . Неоромантику місце в "киЙОві" , де концентрація їхніх збочених , аморальних, перекручених (гей)європейських "цінностей". P.S перебачте ня ош без "мата" ....здіржувуся .

П
Парковки

автяків коли заберуть з центру вариша?

МР
Мукачево рве турніки

До нас най не іде

ДМ
ДОСи Мукачево

І у нас йому не получилося би поспівати

1
123

До автора. А ви думаєте як Хустяни, та інші Закарпатці повинні реагувати на таке. Сюди кожен день хлопців на щиті привозять, а тут якийсь п…р розважатись іде.

Читайте також