Цього року Мукачівський районний центр зайнятості допоміг 43-ом особам з інвалідністю

9
1

У службі зайнятості констатують – з кожним роком зростає кількість осіб з обмеженими можливостями, які намагаються знайти роботу.

Від початку цього року послугами Мукачівського районного центру зайнятості скористалися 43 особи з інвалідністю, 39 з них мали статус безробітного. Для них працівники центру проводили семінари з техніки пошуку роботи, тренінги з формування впевненості у власних силах, наполегливості, побудові власної стратегії пошуку роботи. Також були організовані міні-ярмарки вакансій, зустрічі з роботодавцями та професіографічні екскурсії на виробництво.

Протягом цього року 19 осіб з інвалідністю отримали професійну консультацію із застосуванням психодіагностичного тестування та 5 безробітних підвищили свою кваліфікацію.

Як інформують у Мукачівському районному центрі зайнятості, результатом роботи у 2016-ому році стало працевлаштування на постійне місце роботи кожного другого з перебуваючих на обліку інвалідів, серед яких і інвалід війни – учасник АТО. 

Коментарі

В
Василь

Плачу: рогате бичьё,окуповавше владні структури,у всій красі: спочатку створили умови,довівши людей до інвалідності,а потім добили нещасних своїм ідіотським бла-бла-бла замість реального працевлаштування. Просто Геноцид.

Читайте також