Цьогоріч від ужгородців вкрали понад 200 велосипедів

8
0

З кожним роком в Ужгороді зростає кількість велосипедів. Але разом із ними збільшується і кількість крадіжок.

Так, цьогоріч в місті скоєно вже понад 200 таких злочинів. З них за 29 кримінальними правопорушеннями закінчено досудові розслідування та з обвинувальним актом направлено до суду. Крім того, в оперативників є інформація про осіб, що скоїли близько 30 крадіжок велосипедів. Буквально днями операи попався черговий злодій, що викрав 8 велосипедів, які потім продавав за безцінь. 

За статистикою, найбільше злочинів даної категорії скоюється через легковажність самих потерпілих. От і вчора подружжя ужгородців, прийшовши до супермаркету,  залишило свої велосипеди під магазином, зв′язавши їх між собою. Злодії, мабуть, так і понесли  їх зв′язаними… 

Ще один ужгородець пристебнув свій велосипед у під’їзді між третім та четвертим поверхом багатоповерхівки. Звідки він і «дістав ноги»…

Люди помилково думають, що раз вони пристебнули велосипед, то він там може стояти й рік. Злодії мають спеціальні знаряддя – кусачки або портативні «болгарки», які легко перекушують замки. Є й чимало відмичок. Звідси порада – не залишайте свої засоби пересування без нагляду, навіть якщо вони пристебнуті. 

Не залишайте велосипеди без нагляду у під’їздах будинків, поблизу торгових закладів, в інших громадських місцях.

Якщо виникла необхідність залишити без нагляду двоколісний транспортний засіб, попросіть тих, кому довіряєте, приглянути за ним, або використовуйте надійні велосипедні замки.

Коли вам пропонують придбати велосипед за низькою ціною, повідомте про це міліціонерів. Адже найімовірніше, що велосипед крадений.

Шановні ужгородці! Пам'ятайте, що попередити злочин завжди простіше, легше й безпечніше для вас, ніж намагатися припинити його, коли він уже скоюється. Ще складніше, якщо він вже стався.

Якщо стосовно вас чи вашої дитини скоєно злочин, не баріться, терміново повідомляйте до міліції. Бережіть себе і своє майно!

Якщо ви стали жертвою чи свідком злочину, або помітили осіб, які ведуть себе підозріло, негайно повідомте про подію за телефоном «102». Своїми діями ви сприятимете оперативному затриманню злочинця.

Не будьте байдужими до чужої біди! Не губіться в разі небезпеки. Ми завжди готові прийти вам на допомогу!

Інформація Ужгородського МВ УМВС

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також