Турист зі Львівщини травмував ногу під час сходження на Петрос (ФОТО)

74

Після падіння на маршруті поблизу гори Петрос чоловіку знадобилася допомога гірських рятувальників. Через отриману травму турист не зміг самостійно продовжити шлях.

Як повідомили у пресслужбі ДСНС Закарпаття, повідомлення до Служби порятунку надійшло 2 серпня о 13:35. Турист 1989 року народження подорожував у складі групи з чотирьох людей. Під час руху туристичним маршрутом він упав і травмував ліву ногу. Учасники групи викликали рятувальників та повідомили орієнтовні координати свого місцеперебування.

На допомогу вирушили фахівці гірських пошуково-рятувальних відділень із села Кваси та селища Ясіня. На місці вони надали потерпілому домедичну допомогу: наклали тугу пов’язку та шину на травмовану ногу.

Після цього чоловіка евакуювали: спочатку транспортували на ношах, а далі квадроциклом доправили до села Кваси, де передали бригаді екстреної медичної допомоги. За інформацією рятувальників, стан постраждалого – задовільний.


Коментарі

Читайте також