Тимошенко: руки Януковича не буде на Пересопницьке Євангеліє

2
0

Юлія Тимошенко переконана, що Віктор Янукович ні за яких обставин не стане президентом, а всі екзит-поли, окрім Національного називає фальшивими.

Про це вона сказала на прес-конференції у своєму штабі після оголошення результатів екзит-полів.

На думку Тимошенко, результати екзит-полів говорять про те, що "Україна залишиться європейською демократичною країною".

"Це значить, що шансу у Януковича, який представляє кримінальні кола, не існує... Я переконана, що рука Януковича ніколи не ляже на Пересопницьке Євангеліє для того, щоб президент прийняв присягу", - сказала вона.

"І це є очевидний, яскравий підсумок першого туру", - додала вона.

Крім того, Тимошенко додала, що всі екзит-поли, крім Національного, були замовними.

"Екзит-поли, які проводилися, я думаю, що всі ви розумієте і знаєте, що є один екзит-пол, якій не був замовним, якій не був проплаченим, який не працював на Януковича", - сказала вона.

"Це як раз Національний екзит-пол, який проводився тими компаніями, які незалежно змогли працювати", - наголосила кандидат.

"Всі інші екзит-поли, я хочу це стверджувати з повною переконливістю, це просто замовні піар-технології, які спрямовані на те, щоб Януковичу дати можливість фальсифікувати під такі дані і під такі результати, але ми не дозволимо йому це зробити", - підкреслила Тимошенко.

Як відомо, згідно з даними Національного екзит-полу за Віктора Януковича проголосували 31,5% респондентів, а за Юлію Тимошенко - 27,2%.

Таким чином, розрив між ними складає 4,3%.

Водночас, згідно з даними інших екзит-полів, розрив між Януковичем і Тимошенко складає близько 10%.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також