Тисячі малозабезпечених закарпатців отримали у подарунок Великодні паски (ФОТО)

12
3

У ці дні, напередодні світлого свята Воскресіння Господнього, за сприяння народних депутатів України від Єдиного Центру Віктора Балоги, Івана Балоги та Павла Балоги, на Закарпатті пройшла Великодня благочинна акція, мета якої - не забувати й допомагати та підтримувати тих, хто цієї допомоги та підтримки потребує.

В рамках акції, єдиноцентристи відвідали та привітали з Великоднем тисячі малозабезпечених та найбільш соціально незахищених категорій закарпатців, котрі, окрім уваги та добрих слів, отримали й Великодні паски.

Проведення такої акції вже стало доброю традицією для Єдиного Центру. Проводиться вона щорічно, вже декілька років поспіль, й охоплює усе Закарпаття.

"Вже впродовж декількох років напередодні Великодня ми проводимо таку акцію - приділяємо увагу саме малозабезпеченим родинам, це вже стало доброю традицією. Допомога людям, які перебувають у скрутному матеріальному становищі, ніколи не є зайвою. Якщо є можливість допомогти тим, хто потребує цієї допомоги, то потрібно допомагати", - зазначив керівник секретаріату Закарпатської обласної організації Єдиного Центру Володимир Шкріба.

Коментарі

Д
Добрый

Вот просто интересно! А как же эти тысячи стали малозабезпеченными?

П
Правда

Перш ніж піаритися на духовному ви захистіть малозабезпечині сімі від корупціонерів таких як начальниця міжгірського соцзабеза Маркович Н.Ю., де задарь не дадут і просту повідку.

Г
Глечик

Що братику посіяв--те й пожни

Читайте також