У 12 школах Мукачівської громади встановлені «тривожні кнопки»

11
0

Також в 6 інших школах завершені роботи з встановлення охоронної сигналізації.

На забезпечення встановлення "тривожних кнопок" з міського бюджету використано 96 тисяч 835 гривень 20 грн.

Їх встановлено в ЗОШ № 2 ім. Т.Г.Шевченка, СШ № 3, Ліцеї № 6, ЗОШ № 7, Ліцеї № 8, Гімназії № 9, Ліцеї № 10, ЗОШ № 14, СШ № 16, Ліцеї № 11, Дерценській ЗОШ та Залужанському ліцеї.

Угоду укладено з Управлінням поліції охорони в Закарпатській області.

«Тривожна кнопка» автоматично викликає наряд реагування поліції охорони, адже оператор пульта централізованої охорони бачить адресу, звідки поступило тривожне сповіщення, а наряд поліції охорони, який знаходиться найближче до місця події негайно виїде за даною адресою.

Завершені роботи та проведено навчання персоналу із встановлення охоронної сигналізації у шести освітніх установах, а саме: ЗОШ № 1, ЗОШ №13, ЗОШ №20 ім.О.Духновича , СШ № 4, а також ліцеях № 5 та №11.

Охоронна сигналізація - це комплексне рішення для забезпечення контролю за безпекою учасників освітнього процесу та охорони будівель і отримання інформації? від усіх елементів системи із наданням доступу правоохоронним органам.

У вищезгаданих закладах - це пілотний проєкт, після чого планується його поширення на інші заклади, де перебувають діти.

Загальна вартість встановлення системи охоронної сигналізації та відеоспостереження у шести установах становить 1 млн 650 тис 553 грн.


Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також