У Берегові молодик "зґвалтував" літню жінку

9
5

Подія трапилася напередодні нового року коли до поліції звернулася 67-річна жінка, яка повідомила, що її зґвалтував 34-річний чоловік.

Як стало відомо Mukachevo.net напередодні святкування нового року 34-річний чоловік познайомився із 67-річною жінкою під час фестивалю у центрі міста. Далі остання запросила його до себе додому для продовження «банкету».

Після декількох чарок із спиртним обоє пішли спати по різним кімнатам. А от під ранок молода кров 34-річного місцевого жителя прокинулася і він зайшов до жінки у спальню де і зайнявся із нею статевих актом без її бажання.

Поліція наразі встановила ймовірного ґвалтівника, але той у скоєному не зізнається, хоч і не відмовляється від того факту, що у жіночки гостював на передодні.

Правоохоронці наразі зняли відбитки пальців підозрюваного,які співпадають із тими відбитками, які знайшли у квартирі «зґвалтованої». Наразі проводиться збір біоматеріалів та розпочата перевірка.

Коментарі

Ф
фАКС

як сісі суботники з свойими аферами уже задовбали

В
Вано

Стара прошмандовка. Шкода пацана. Нах. по п'яні до тої старої швабри пішов? А баба най би раділа ош кось їй ще вставити хотів.

Я
Я

Повна брехня. Чому пишете неправду?

Г
Гуд

Влетів пацан,полакомився на старі шовдарі!Баба дуже “файна”.В 67 року, в півночі,посеред варишка, познайомилася із дітваком.Затягла на хату,навірно про Віру хотіла поговорити.А пак бац і.....Типирь мош із пацанчика бабла зрубити!

П
Пікачу

Скоро вони будуть на всіх телеканалах зірками ток-шоу :D

Читайте також