
Поліція Чехії оголосила підозру 49 громадянам через їхню публічну підтримку військового вторгнення Росії в Україну.
Як повідомляє Радіо Прага, про це заявив прессекретар Президії поліції Ондржей Моравчик. Загалом станом на кінець листопада у Чехії зареєстровано 86 подібних випадків, зазначив він.
"Поліцейська статистика показує, що кількість подібних випадків продовжує зростати. У жовтні поліція зафіксувала 83 випадки схвалення російського вторгнення та повідомила про звинувачення 44 особам", — йдеться у повідомленні.
Як зазначає видання, від моменту російського вторгнення в Україну загальна кількість скарг, пов'язаних з Україною, перевищила тисячу. Деякі з них не відповідають вимогам, передбаченим законом, і не можуть передбачати судового переслідування.
Наприкінці жовтня повідомлялось, що чеський суд виніс вирок у справі щодо двох блогерів, які дозволили собі на адресу українців висловлювання, що розпалювали ненависть.
Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.
Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.
Дізнайся першим!