У Чехії українець потрапив у смертельну ДТП: йому загрожує до 10 років ув’язнення

1405

Унаслідок ДТП загинули четверо людей, ще двоє отримали поранення.

21-річного громадянина України звинувачено у скоєнні смертельної аварії, яка сталася в окрузі Домажліце (Plzeňský kraj).

Про це повідомляє чеська поліція.

За попередніми даними, молодий водій-українець не впорався з керуванням і спричинив зіткнення. Після госпіталізації його затримали, доправили до слідчого ізолятора та висунули обвинувачення за статтею про вбивство з необережності (четверта частина), що передбачає до 10 років ув’язнення.

Під час судового засідання щодо обрання запобіжного заходу підозрюваний заявив, що не пам’ятає моменту аварії. Результати аналізів крові й сечі, які мають підтвердити або спростувати наявність алкоголю чи наркотиків у його організмі, ще не готові.

З огляду на тяжкість злочину та ризик утечі за кордон, суд постановив залишити молодого чоловіка під вартою.

Поліція Чехії підтвердила, що кримінальне провадження розпочато, і українця офіційно звинувачено.

Коментарі

Читайте також