У Чехії заарештовано лідера «луганської» бригади

9
0

«ужгородська», «мукачівська», «іршавська», «львівська» та «київська» працюють собі

Поліція Чеської Республіки заарештувала групу осіб, підозрюваних у підробці та розповсюдженні фальшивих доларових банкнот. Очолює цю групу громадянин України Павло Миколюк на прізвисько «Паша». Як запевняють співробітники поліцейського відділу з розкриття організованих злочинів, «Паша» водночас є дуже небезпечним «авторитетом» так званої луганської бригади — мафіозної структури, яка діє переважно у місті Брно на південному сході Чехії і має вплив на злочинний світ у різних країнах.

Поліцейські стежили за цим злочинним угрупованням кілька років. «Пашу» вже затримували сім років тому за підозрою у підробці та нелегальній торгівлі виробами зі шкіри і золота, але відпустили через брак доказів. У суботній операції, яку поліцейські провели у містах Прага, Брно та Тепліце, було затримано 15 осіб, серед них громадяни України, Чехії, Словаччини, колишньої Югославії та Сирії, восьмеро з них — заарештовані. Під час домашніх обшуків у підозрюваних знайшли та вилучили зброю, фальшиві документи, тисячі доларових банкнот — справжніх та фальшивих. Якість підробок була настільки високою, що купюри без жодної підозри проходили через обмінні пункти і навіть банки. Обвинуваченим загрожує до 15 років ув"язнення.

Луганська бригада — одне з найсильніших іноземних злочинних угруповань на території Чехії. Відомо також, що в країні діють «ужгородська», «мукачівська», «іршавська», «львівська» та «київська» організовані банди, які займаються різною злочинною діяльністю, переважно рекетом, торгівлею людьми, підробкою документів тощо. В минулі роки поліція кілька разів намагалася розгромити ці угруповання, підозрюваних засуджували й депортували, але «бригади» діють і досі.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також