У Чопі роблять усе, аби уникнути епідемії

12
0

Санепідемслужба Ужгородського району в особі головного державного санітарного лікаря району І. Паради поінформувала про епідемічну ситуацію в м.Чоп на протязі лютого місяця поточного року у зв'язку з аварією на водонасосній станції Латорицького водозабору.

Згідно наданих термінових повідомлень в місті зареєстровано 8 випадків захворювання на кір, iз них 6 у дітей, троє із яких відвідують ДНЗ вс.Соломоново ,троє - неорганізовані (двоє - перебували   в дитячому відділенні PJI № 1).

В обласній клінічній лікарні з діагнозом гострий гастроентероколіт знаходяться на лікуванні одна доросла людина i четверо   дітей, у трьох iз яких видалено ротавіpyc.

В ycix вогнищах захворювань проведено епідрозстеження та проводиться необхідний   комплекс протиепідемічних заходів.

Згідно епідрозстеження захворівші гастроентероколітами між собою не спілкувались, анамнестично відсутній зв'язок iз спільними харчовими продуктами.

3 метою визначення факторів передачі кишкових інфекцій відібрано взірці проб питної води із НФС та розвідної мережі міста та харчових продуктів із об'єктів торгівлі. Проведено обстеження харчоблоків організованих колективів.

Дослідження відібраних проб проводяться на базі лабораторій районноїi обласної санепідстанцій.

По результатах бактеріологічного дослідження проб води, відібраних 13.02.2012 p. i 14.02.2012 р., якість води в розвідній мережі міста відповідає нормативним вимогам, згідно результатів дослідження від 16.02.2012р., проведених Закарпатською ОБЛСЕС iз застосуванням тестових наборів Coli lert якість питної води в мережі також відповідає вимогам.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також