У гуртожитку УжНУ старшокурсники побили першокурсника. Конфлікт вдалося вичерпати

5
2

У прес-службі УжНУ конфлікт називають звичаною "побутовою штовханиною".

Вчора ряд закарпатських ЗМІ поширило інформацію, в якій стверджувалося, що «група старшокурсників по звірячому била першокурсника, який відмовився виконувати їхні забаганки». Керівництво УжНУ відразу зреагувало на інформацію та вирішило з’ясувати, чи був такий факт і що насправді трапилося.

Як констатувала адміністрація студмістечка та представники ректорату, у гуртожитку №1 трапився побутовий конфлікт між студентами. Хлопці, серед яких був першокурсник Денис Д. вирішили з’ясувати стосунки і від словесної перепалки перейшли до легкої штовханини.

Як розповідає сам учасник інциденту Денис Д., який навчається на першому курсі факультету здоров’я людини, інцидент був локальним і незначним. Тому хлопець не звертався, ні у правоохоронні органи, ні до медиків, ні до керівництва студмістечка. «Я можу сам за себе постояти, ми вирішили конфлікт, який вичерпаний», - каже Денис Д.

Студент продовжує навчання, ходить на пари та залишається у гуртожитку.

Адміністрація студмістечка та керівництво університету запевнило, що відслідковує всі конфлікти і у разі потреби застосовує адміністративні заходи до «ініціаторів». Адміністрація студмістечка закликає студентів у будь-яких конфліктних ситуаціях відразу повідомляти про них охоронців, представників органів студентського самоврядування та чергових гуртожитків.  

Коментарі

В
віталька

Честное слово-як діти. Штовханина, бггг. 100% була движуха, першокурсника банально били,бо не прогнувся під старшокурсників. Хрен знає чи сам рішив "не стукнути", бо у нас таке "правосуддя" що його б самого ще зробили винуватим, чи інша причина, але слова "легка штовханина" -повний бред і маразм.

С
студмістечка

під вікнами гуртожитку пивнушка.через дорогу палинку продають всім підряд.конфліктів буде ще не мало.

Читайте також