У Іршаві міст перетворили на міст закоханих (ФОТО)

12
1

Спеціально до Дня Святого Валентина.

Найбільш улюблене місце відпочинку молодих жителів міста - Іршавський сквер в центрі міста на березі річки Іршавки. Саме на шляху до скверу через невелике русло річки пролягає пішохідний місток, який в цей день святково прибрали червоними стрічками, яскравими надувними кульками та ... світлими ланцюгами на замках романтичні жителі міста.

Така акція покликана зробити це місце ще більш красивим та привабливим для всіх - від старого до молодого. Помічниками акції стала родина фотогорафа М.Раковцій та Є.Шутка. 

Мукачево.net

Коментарі

Я
Я!!!

Обережно! Не дайте себе обдурити крадiю та аферисту!!! Шолтiс Юлiй Людвикович, який мешкае в Закарпатськiй областi мiстi Мукачево по вул. Берегiвськiй буд. 28, кв. 15 (тел. домашнiй 4-41-41, моб. – 0995061005) зарекомендував себе, як людина що здатна на шахрайство, обман а також крадiжку. Дуже небезпечна людина – лицемiр, мае аморальнi задатки. Постiйно пропонуе послуги на виконання ремонтних робiт в будiвлях, спорудах та помешканнях, а потiм намагаеться обдурити, а кошти привласнити i розтринькати на свiй розсуд. Його батько Шолтiс Людвик Людвикович i мати Шолтіс Габрієлла Іванівна синка покривають та створюють йому всi умови для можливостi творити беззаконня. Попереджаю всiх на майбутне – це дуже небезпечнi та лицемiрнi люди. Будьте обережнi при спiлкуваннi i особливо коли будете мати з ними якусь справу.

Читайте також