У "Карпатах", Нижніх Воротах та Мукачеві: На Закарпатті перевіряють завантаження транспорту (ВІДЕО)

9
1

Дотримання температурного режиму водіями вантажівок перевіряють на Закарпатті.

На Мукачівщині в селі Карпати 10 серпня виявили 2 водіїв, які перевищили допустиму вагу вантажу. Про це повідомив начальник відділу безпеки дорожнього руху патрульної поліції в області Дмитро Чиженко. За його словами, допустима вага вантажу при температурі вище 28 градусів — 24 тонни. Повідомляє Суспільне.Закарпаття.

9 таких порушень зафіксували 9 серпня. Наразі в Україні діють обмеження для вантажівок: коли температура повітря вище 28 градусів, а вага транспорту понад 24 тонни, водіям їхати заборонено.

Патрульні разом із працівниками Укртрансбезпеки зупиняють водіїв вантажівок для зважування на трасі Київ-Чоп біля села Карпати на Мукачівщині.

Водій вантажівки Іван Плескач пройшов ваговий контроль. Чоловік їде до Угорщини. Він розповів: "Це у Будапешт. 2600 кілограм. Можна до 3, 5 тонн. Сам маєш відповідати, бо не пустять тебе ні там на вагах на митниці, ні тут. Мають перевіряти, бо дороги повинні бути в нормі. А то йдуть із перевантаженням, які потім дороги?".

Водій вантажівки Євген розповів: "Контроль, як і має бути, ваговий. Документи перевіряють, порушення. Їду в Сербію. Це перший раз цією дорогою".

Водії вантажівок можуть перевозити до 24 тонн при температурі вище 28 градусів, — розповів начальник відділу держконтролю за безпекою на транспорті в Закарпатській області Сергій Кейс.

"Рух транспорту з перевищенням вагових параметрів заборонений. Для Закарпатської області не є характерним перевищення ваги вантажівок, оскільки 90 % усього трафіку складають міжнародні перевізники. Вони здійснюють контроль за габаритно-ваговими параметрами. Тому вони не допускають цих порушень. Посилені заходи контролю саме у період підвищення температури, щоб забезпечити безпеку дорожнього руху та збереження дорожнього покриття", — розповів Сергій Кейс.

Такі перевірки триватимуть допоки температура вдень буде вищою 28-ми градусів. На Закарпатті їх проводять у трьох місцях, каже виконувач обов’язків начальника відділу безпеки дорожнього руху Дмитро Чиженко.

"Забороняється рух транспортних засобів, якщо їх загальна вага 24 тонни або 7 тонн на 1 вісь. Зупиняють всі транспортні засоби, перевіряють і потім інспектор приймає рішення відправляти автомобіль у місце відстою чи, якщо перевозить продукти, що швидко псуються, то проїжджає далі. Зупиняються вантажівки на посту у Нижніх Воротах – 712 км, 756 км – санаторій "Карпати", де ми знаходимося, і пост Мукачево", — розповів Дмитро Чиженко.

Якщо водії вантажівок порушили вимоги температурного режиму, за словами Дмитра Чиженка, вони мають сплатити штраф 340 гривень.


Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!
Коментарі

М
Мукачево

Кіби то штрафували як треба. Із 10 перегружених фур на 1-2 складуть штраф. А остальних обілетять без штрафа. У карман. То Укртрансбезпека і МРЕО соревнуються ко більше у корупції погряз

Читайте також