У Карпатах туристи помітили незвичного птаха (ФОТО, ВІДЕО)
2077411
Фото незвичного птаха, якого зустріли в горах, туристи опублікували в соцмережі.
Як пише Аліна Косовська, глухаря зустріли учасники ветеранської мандрівки під Говерлою. Птах виявився комунікабельним і наполегливо намагався щось сказати.
Перше- ця фотка зовсім не А.Косовської. Неетично і негарно використовувати чужі першоджерела, не вказуючи реального автора. Друге- цих пташок в Карпатах є повно, деякі місця їх проживання вказав в коментах, коли автор виклав цю фотку в ФБ.
ЗТ
Захарченко Тетяна
Глухар це глухар
КВ
Корогод Володимир
Людей поменшало -- Природи побільшало... Вісім мільярдів тварин ОДНОГО-ЄДИНОГО виду на Землі це ПРОТИПРИРОДНО !!!
З
Закарпатець
Прийшов дурень та знімає птаха у якого зараз гон (свадьби) розплід почався. він вас дурнів відганає у нього стрес від вашої присутності. Але ж вам хочеться фотькатися, щоби потім вихвалятися, а дикого птаха вам наSRати
І
Іван
Чого рідкісний? В осени зустрічав в Карпатах.
Дуже був здивований що він може від землі відірватись.
П
Пинька
Тетерев сидить в снігу
М
Мефедрол
Це глухар. Рідкісний птах
Ю
Юра
Це глухар. Дуже рідкісний птах в наших широтах
Л
Л.Л.Л.
Це глухар. У тетерева є нарост червоного кольору на голові( як у курей).а у глухаря -червоний ободок навкруги ока
І
Іван
Цюго птаха я бачив років так із 50 тому на лінії витягнотуї руки с'гутисько турянське Львівська обл Буський р'н це тетерев