У Хомутинніка звинуватили Москаля у наклепі й оголосили йому бойкот на рівні Закарпатської облради

7
7

Про це йдеться у офіційному повідомленні прес-служби партії Відродження.

Зокрема, у партії Хомутинніка заявляють, що звинувачення губернатора Москаля про те, що зміна керівництва Закарпатської області та митниці є результатом політичних торгів між прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом та представниками партії «Відродження», є наклепом та не відповідає дійсності.

Цікаво, акцентують, що розцінюють цю заяву як недружній політичний акт. Мабуть, в партії натякають не неформальну часть групи Відродження у пропрезидентській більшості у ВР та колаіціях у місцевих радах, зокрема Закарпатській облраді.

Але у партії Відродження йдуть далі і наголошують, що пан Москаль має довести свої обвинувачення або публічно вибачитись:

– До того фракція партії «Відродження» в Закарпатській обласній раді не буде підтримувати жодних ініціатив очільника області.

Кінцівка прес-реліза взагалі епічна. У ній прес-служба партії пише таке:

– Нагадаємо, що після місцевих виборів 2015 року саме за підтримки фракції партії «Відродження» було обрано голову Закарпатської обласної ради Михайла Рівіса та керівників районних рад Закарпаття. З 38 депутатів (при необхідних 34 голосах), які підтримали призначення Михайла Рівіса, 11 депутатів були від фракції партії «Відродження». Усі ці призначення відбувалися безпосередньо у координації з паном Москалем, який тоді не соромився звертатися до нас за підтримкою.

Нагадаємо, що днями Геннадій Москаль закликав Володимира Гройсмана звільнити його, і у якості мотиву вказав змову керівника уряду, партії Відродження та контрабандної мафії. Опісля прем'єр доволі різко відреагував на цю заяву губернатора, але не звільнив його. У відповідь той пішов у безстрокову відпустку.

Коментарі

П
Пітю

То шо Осел буде губернатором знає вшитка Свалява

Х
Хаус

Но щи осла хибить, уже усякі боли.

Й
Йовжіко

Кажуть ож Мішо Блюк наш пацик з Куштановиці типирка вшитко рішать лем єден ун !!а його брат Іван Осел буде гобернатором з 1 го Червня , бо Мішо всьо уладив з порохом вповіли ми в Куштановиці пацани

М
МУКАЧЕВКА

Це хвора на голову людина. Ганьба, що такi як вiн у властi

З
Закарпатец

Москаль - бидло!

Т
Тібор

О то ще будуть цирки. Павуки в банці не можуть поділити таможню.

I
ivan

я з ПР, и учора провозив 2-х пачек, нико-нычого не казав. Немаэ ныякой мафії...

Читайте також