У Хусті відбувся перший з'їзд Закарпатського Автомайдану (ФОТО, ВІДЕО)

8
4

У суботу, 8 лютого, понад 50 автомобілів з різних районів Закарпаття - в тому числі з Тячева, Берегова, Ужгорода, Мукачева, Іршави та інших міст вирушили у путь, аби провести спільний з'їзд Автомайданів в столиці Карпатської України.

До цього відбулася зупинка біля меморіального комплексу "Красне Поле", де  вшанували пам'ять героїв, які загинули за свободу та незалежність України, в тому числі у наші дні. Також біля меморіалу героям Карпатської України спільно виконали державний гімн.  

Згодом приєдналися автомобілі з Ужгорода і колонна рушила на Хуст. Там на центральній площі провели мітинг біля пам'ятника Тарасу Шевченко. Слово надали координаторам з різних районів області.

Активіст ужгородського Євромайдану Юрій Світлик повідомив, що саме сьогодні "народився" Закарпатський Автомайдан - нині всі дії та акції будуть узгодуватися спільно представниками з усієї області. Він представив громаді і координатора обласного Автомайдану Юрія Угріна. Контактувати всім бажаючим пропонується через соціальні мережі, де створена відповідна сторінка.

Вирішили провести і першу спільну акцію - і вирушили через Велятино до санаторію Міністерства внутрішніх справ "Шаян", де закликали
правоохоронців не ховатися від людей, а високих міліціейських чинів не відпочивати у такий складний для країни час, а відповідати перед законом і народом за жертв Майдану.

Мукачево.net

Коментарі

Ж
Жека

А що у Закарпатті машини не палять???

Ш
Шахта

Волохи майданутые-жалкое зрелище!

Ф
федя

Наконец-то и ДК-Закарпатье засветился, что-то раньше на автопробегах их не было видно.

V
vasya

Юрий Угрин еще тот аферюга, знаю его по стройкам. Очень многих людей кинул на бабки. Автомайдановцы, будьте осторожны, он и здесь что-то намутит.

Читайте також