У Хусті викрили трьох нелегальних перевізників: їм загрожують штрафи до 34 тис. гривень (ФОТО)

497 4

Під час рейдових перевірок інспектори Укртрансбезпеки виявили трьох перевізників, які перевозили пасажирів без необхідних дозвільних документів.

У Хусті інспектори зупинили три автомобілі марки Mercedes-Benz, водії яких здійснювали пасажирські перевезення. Після перевірки документів встановили, що перевезення проводилися без відповідної ліцензії.

За цими фактами на власників мікроавтобусів склали адміністративні протоколи. За такі порушення передбачено штраф у розмірі від 17 до 34 тисяч гривень. Остаточне рішення щодо притягнення перевізників до відповідальності ухвалюватиме суд.

Коментарі

С
СЗЧ

На деревяних лавицях возять як при СРСР

Z
zaxid_net_news

А тим часом - гра по крупняку: Щоб привласнити частину грошей, у 2024 році ексначальник Служби відновлення Закарпатської області погодив закупівлю підрядником будматеріалів за штучно завищеною вартістю. Через підконтрольні фірми у тінь вивели 104 млн грн, які розподілили між всіма учасниками схеми. Юрка пов'язали.

Е
Едуард

34000😂😂😂😂😂

К
Кантрутій

Не біда, скоро другі перевезуть ухилянтів

Читайте також