У Хусті взялись за ремонт третього садочка (ВІДЕО)

7
0

У Хустському садочку №3 взялися капітально ремонтувати приміщення харчоблоку. дитяча кухня не оновлювалась з часу відкриття дитсадка, а це вже кілька десятиліть. Якщо не буде фінансових затримок, закінчити ремонт та обладнати харчоблок планують до кінця літа.

Нещодавно у дитячому садочку №3 відкрили дві додаткові групи. До першого вересня відкриють ще 4. Проте нові місця для дошкільнят – це не єдине над чим тут наразі працюють. З першого липня ДНЗ «Дзвіночок» закрили на ремонт. Взялися капітально ремонтувати приміщення харчоблоку. До слова, дитяча кухня не оновлювалась з часу відкриття дитсадка, а це  вже кілька десятиліть. Обладнання усе практично застаріло, окреме вийшло з ладу ще 20 років тому.

До прикладу, котел для приготування других страв також не працює і  не один десяток років. У цілому обладнання потребує   заміни. У міській  владі врахували потреби закладу. Ще при розробці проекту  реконструкцію дитсадка заклали кошти на заміну обладнання. Загальна вартість проекту майже 2 млн. гривень. Наразі ремонтні роботи у харчоблоці йдуть повним ходом. Якщо не буде фінансових затримок, закінчити ремонт та обладнати харчоблок планують до кінця літа.

М-Студіо

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також