У Лікарні святого Мартина в Мукачеві запрацював магнітно-резонансний томограф (ФОТО)

2861 4

Сьогодні у Лікарні святого Мартина розпочав роботу сучасний магнітно-резонансний томограф. Обстеження для пацієнтів безкоштовне, за направленням вузького спеціаліста.

Обладнання дозволяє виявляти патології на ранніх стадіях. Щоб пройти обстеження, необхідно мати направлення від вузького спеціаліста. Щодня, у будні, планують проводити МРТ-діагностику для 6 пацієнтів.

Новий апарат дозволяє проводити широкий спектр досліджень: головного мозку, хребта, суглобів, органів черевної порожнини та малого тазу. Магнітно-резонансний томограф передали у рамках угоди між Японським агентством міжнародного співробітництва (JICA) та Україною.


Коментарі

Е
Еріка

В мене питання.Якщо я із м.Виноградів?Чи мене запишуть в чергу?І чому тільки 6 пацієнтів на день?

М
Мукачівець

Чому видаляєте коментарі? Таке дороге і головне потрібне обладнання має працювати з максимальною віддачею! Якщо є потреба треба організувати роботу в декілька змін. А не черги будуть на пів року

Р
Росвигово

А де яцканич???? Чом не піарится???

О
Олександр

Чудово !!!

Читайте також