У Лікарні святого Мартина з'явилися 12-ти канальні холтер системи. Що це та для кого? (ВІДЕО)

21
1

Холтерівське моніторування ЕКГ - це метод безперервної реєстрація роботи серця за допомогою портативного пристрою.

Як пояснюють у лікарні, зазвичай дослідження проходить протягом доби при звичайному способі життя з наступною розшифровкою отриманих записів.

Холтерівське дослідження дозволяє лікарям побачити максимально точну картину роботи серця, а за допомогою 12-ти канального обстеження ще й достовірно визначити де саме локалізується проблема.

Зазвичай таке дослідження потрібне тим, кому було проведено шунтування чи стентування, щоб визначити, як функціонує стент чи шунт, тим, хто переніс інфаркт міокарда, щоб вчасно запобігти повторному інфаркту, пацієнтам з ішемічною хворобою серця, з порушенням ритму чи зі стенокардією, а також при больових відчуттях у ділянці грудей ліворуч, у лівій лопатці та руці та при задишці.

Детальніше про нові пристрої та їх роботу у відео розповідають лікарі кардіологічного відділення.Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!Коментарі

П
пенсіонер

я оплатив за обстеження при влаштуванні на роботу - на ресепшен мені дали реквізити - а ваш тот терапевт ліпить мені ІХС (ішемічну хворобу серця) безпідставно - ну просто нагло тягне взятку, ну здогадайтеся з 3-х раз ко там у вас такий?

Читайте також