У Міжгір’ї створено мистецьку студію (ФОТО)

10
0

З метою виявлення та розвитку талантів та здібностей серед учнів ліцею створено студію «Малюнок та живопис». Якщо одна з аксіом виховної роботи полягає в бережному ставленні до дитячої психології та врахуванні її особливостей, то аксіома мистецтва пов’язана з розумінням того що творча діяльність вихованців опирається на техніку виконання, яке пов’язане безпосередньо з матеріальним утіленням творчого задуму.

Для того, щоб студійці вчилися спостерігати красу кольорових відношень навколо себе, їм пропонується різні технічні прийоми:

технічний прийом змішування кольорів, де вивчають особливості основних та похідних кольорів;
прийоми розтяжки та лісирування даються на вивчення тональної характеристики кольорів;
прийоми вливання кольору в колір використовують для отримання цікавих переходів;
прийоми поєднання акварелі і гуаші можна працювати при створенні композиції пейзажу прийоми акварель по мокрому та інші.

Заняття побудовані за дуже зручним принципом, який потребує відвідування у зручний для вихованця час, що дає можливість студійцям оптимально спланувати свій вільний час залежно від навчального процесу в навчальному закладі. Таким чином, вихованці у повному обсязі опановують програму студії, що дає їм можливість краще само реалізуватися та підтримує в них відчуття успіху й упевненості. При такій роботі ефективно реалізується принцип послідовності, забезпечується можливість роботи над темами кожного учня, враховується індивідуальний рівень підготовки.

Навчання в студії допомагає вихованцям змістовно провести вільний час, поспілкуватися з друзями, а також просто відпочити, займаючись цікавою справою.

Широко використовуються такі форми роботи, як виїзди на етюди, що викликає серед учнів студії великий інтерес до мистецтва і допомагає отримати корисні уміння та навички у відтворенні його в малюнку. На протязі двох років учні ліцею займали призові місця в Всеукраїнському фестивалі «Рекітські сузір’я». Одним з кращих студійців, який на даний час продовжує навчання в Закарпатському художньому інституті ім..А.Ерделі був Шкрюба Ю.Ф. На даний час кращим є Бітлян Петро. Його роботи займають перші місця на виставках художньої творчості ліцею.

Систематична, цілеспрямована робота над підвищенням професійної майстерності вихованців основна мета кожного митця. Про це завжди повинен пам’ятати той, хто посвятив себе роботі з дітьми.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також