У Мукачева з'явиться логотип та брендбук, а ще зміниться герб (ФОТО)

13
2

Щоб обговорити можливі варіанти майбутніх логотипів до Мукачева запросили професійних дизайнерів.

Туристичне місто не може існувати без логотипу та брендбуку. Впізнавані знаки повинні асоціюватися з містом та його особливостями, допомагати розвивати туристичну сферу та створити позитивний імідж. На Закарпатті логотипи вже є в Ужгорода та Рахівщини.

Для того, щоб логотип міг використовуватися всюди, він повинен містити максимум інформації в одному символі. Створити доречний логотип населеного пункту не так просто, як може здатися на перший погляд. Тому до Мукачева запросили професійних дизайнерів Ігора Чаву та Олега Білого, що створили десятки логотипів для міст та областей по всій Україні. На прикладі Дрогобича (за населенням майже, як Мукачево), вони пояснили, як створюють лого, брендбук та для чого це потрібно.

Як розповів радник міського голови Олександр Шершун, у бюджеті Мукачівської ТГ виділено 150 тисяч гривень на брендування міста. Виконавця визначать через тендер.

Та щоб айдентика була професійною у тендері буде умова: успішний досвід створення логотипів для населених пунктів. Адже тут в один символ потрібно вкласти впізнавані знаки, що асоціюються з містом та його історію.

Також говорили про Мукачівський герб та яким саме він має бути. Оскільки, більш старий офіційний знак - святий Мартин-єпископ. А улюблений серед містян - Мартин-воїн на коні. Також другий герб зображений на більшості споруд міста. Та удосконалити герб нелегка справа. Адже геральдика має певні правила колористики, правила зображення святих та правила зазначення символів та ще багато інших нюансів. Більш детально цю тему обговорюватимуть у березні.

Нагадаємо раніше ми вже розповідали про те, що Мукачево отримає свій бренд та оновлений герб.


Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!Коментарі

Л
Лариса

Перестаньте заниматься ерундой.

Г
Гукан

Що за францьовитий Сашко ?!

Читайте також