У Мукачеві через велику затребуваність YAKTAK дасть додатковий концерт

8
0

Його голос закохує з перших нот, а його пісні залишаються в серці вже після першого прослуховування.

28 травня у Мукачево в МПК із першим великим сольним концертом виступить талановий та харизматичний YAKTAK. Початок події о 16:00 (додатковий концерт) та 19:00, повідомили організатори VINIL Concert agency.

YAKTAK — це поп, реп, рок в одному поєднанні. Він не має стильових кордонів, але має своє чітке бачення.

У молодого виконавця, який вже встиг стати надзвичайно популярним серед шанувальників, є велика амбітна ціль — витіснити російські треки зі всіх топ-чартів. І це артистові чудово вдається, адже його пісні «Не мовчи», «Чекає вдома», «Ти така вродлива», «В пустій кімнаті» з легкістю залітають в тренди YouTube, збирають мільйони переглядів та завойовують серця слухачів.

Ще однією особливістю YAKTAK є гітара. На кожну композицію вона одягається у образ, який перегукується із піснею, із словами та музикою, що звучать.

“Пісні YAKTAK влучно поєднуються з життєвими переживаннями кожного з нас! Адже він співає мовою душі, тож у нього є що Вам сказати. Чудовою нагодою стане сольний концерт 28 травня. Побачимось у Палаці культури о 16:00 та 19:00!”, – запрошують на концерт організатори VINIL Concert agency.

Квитки за посиланням:

https://mukachevo.karabas.com/ua/yaktak-49/order/

Подія відбудеться у рамках першого концертного туру YAKTAK.

*ЧАСТИНА КОШТІВ З КОНЦЕРТУ БУДЕ ВІДПРАВЛЕНА НА ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ, А ТАКОЖ НА КОНЦЕРТІ БУДЕ ІНІЦІЙОВАНИЙ ЗБІР КОШТІВ НА АВТО ДЛЯ СИЛ СПЕЦІАЛЬНИХ ОПЕРАЦІЙ.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також