У Мукачеві для дітей провели показові кінологічні заняття (ФОТО)

14
1

Вихованці Мукачівського ДНЗ 23 побували в гостях у кінологічного центру.

Як розповів, Яров Чоба - керівник громадської організації Мукачівської кінологічної школи «Замкова стража», за ініціативи організпції та за підтримки міської влади в Мукачеві вже давно облаштовані 2 майданчики для занять з собаками. Один на вулиці Свалявській, а інший, в мікрорайоні Паланок. Тут собак навчають спортивному і прикладному дресируванню та інше. Головна мета організації - популяризувати кінологічну справу в Мукачеві у всіх напрямках.

Чотирилапі, що демонстрували свої вміння потрапили сюди завдяки господарям, молодим хлопцям, що звернули велику увагу на виховання своїх собак.

Дітям показали, як правильно дресирувати собак, на що вони здатні. Вівчарки долали смугу перешкод, захищали господаря від бандита та шукали заборонені речовини. Також на цікавій екскурсії дітям нагадали про відповідальність, яку кожен господар несе, взявши додому тварину. Тому, сюди запросили й представників ММКП «Центр контролю за тваринами».

Юрій та Єрміла Кость розповіли дітям чому собаки опиняються у притулку та як цьому запобігти, а вдячні маленькі глядачі подарували в притулок 2 мішки корму для тварин.

Вихованцям садочка дозволили погратися з тваринами, а ті в свою чергу з захватом розповідали про своїх домашніх улюбленців.

Нагадаємо, кожен бажаючий може взяти чотирилапого з центру контролю за тваринами.Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!Коментарі

ЧИ
Читаю интернет

В Киеве блдей, выгуливающих собак без поводка учат дохантеры.

Читайте також