У Мукачеві набирає популярності фітнес для мам та вагітних (ФОТО, ВІДЕО)

8
2

Про це розповідає засновниця танцювальної студії FitDance Ліка Єрмоленко. До речі, студія відкрилася нещодавно на вулиці Миру 8/3.

“Так сталося, що я проводила заняття для вагітних. Потім вони народжували і хотіли продовжувати тренування, але не у всіх було з ким залишити дитину. Вони почали брати діток з собою. І це було трохи не добре, адже вагітні приходили розслабитися, перелаштуватися, а тут малята, які час від часу плачуть. Так я створила окрему групу для молодих мам, які проходили з дітками”, – розповідає Ліка виданню Varosh.

Потім заняття переросли у дискусії за студією, обговорення важливих для кожної мами тем.

“Був якийсь момент, коли я зрозуміла, що на заняттях забагато розмов та обговорень досвіду кожної з нас. Просто зібратися на каву – не цікаво. Тому вирішила робити зустрічі з певною тематикою, які будуть цікаві усім молодим мамам. До того ж, мамам не завжди є з ким поговорити, про те, що турбує. Круто, коли подруги народжують одна за одною і знають, що таке материнство, можуть підтримати порадою і т.д. Але часто подругам, в яких немає дітей нудно слухати про коліки, зуби, грудне вигодовування… А тут – у всіх спільні інтереси та реальність”, – каже Ліка.

Зараз навколо FitDance понад 100 чоловік. На одному з мама-злетів була така кількість – 50 мам і 50 діток.

Цьогоріч влітку FitDance також робили перший FitDance Open Air у комплексі “Вольногора”. На нього їхали вагітні, мами і дівчатка, які просто займаються фітнесом. Було понад 70 дорослих і понад 70 дітей.

“Курси по роботі з вагітними я пройшла ще до того як сама завагітніла. Я розуміла, що колись завагітнію і не хотіла переривати роботу. Тому вирішила досконало вивчити це питання. Моя вагітність і тренування були для мене своєрідним дослідженням, бо я не знала як реагуватиме мій організм. Тому і дівчат попереджала про те, що не можу зорієнтувати їх, коли ми призупинимо заняття – на шостому місяці чи за день до пологів. Але Тимофію було комфортно, він ніяк не проявляв свого незадоволення. Я прекрасно себе почувала, але нікому не раджу робити того, що я робила. Словом, тренування я вела до останнього дня. У вівторок ввечері я провела заняття і через кілька годин пішла народжувати. Повернулася я на роботу через 21 день після пологів. Це були найлегші тренування. А от до роботи в звичайному режимі – через 7 тижнів”, – ділиться своїм досвідом керівниця студії.

Коментарі

М
Марина

От так, встигає і старається! Молодець))) так тримати!!

K
ka

яке то материнство в роботі?

Читайте також