У Мукачеві нагородили почесних громадян (ФОТО)

98
7

Нагородження відбулося 18 травня на головній сцені міста.

Рішення" Про присвоєння звання "Почесний громадян міста Мукачево" 25 квітня прийняли на 41 сесії мукачівської міської ради 6-го скликання.

Тож, почесними громадянами міста стали:

Гулачі Лайош - єпископ-емерит реформатської церкви.

Деркач Євгенія Михайлівна - медична сестра Мукачівської ЦРЛ, голова обласної УЕА «Зелений світ».

Ремінець Петро Іванович - директор ПАТ «Мукачівський завод «Точприлад».

Ремінний Ігор Федорович - президент ТзОВ «ЕНО Меблі Лтд».

Шпеник Василь Іванович - член Мукачівської міської громадської організації «Клуб старійшин».

Окрім, почесних громадян нагороди та відзнаки вручили і успішним керівникам.

Коментарі

Е
Евгений

Он убийца и бандит его на нары а не награждать надо!

П
Пінхед

Ахаха, деркачка - почесний громадянин, це - фініш здорового глузду. Напевно зовсім вже сутужно у Віктора Іввновича з підтримкою, що таке гівно честує.

Г
Гобі

Да, влада вдарила в стовп головою. На такі речі потрібно дивитися з позиції майбутніх десятиріч і думати, а як це сприймається народом? Радитися треба з людьми, панове.Я іще не зустрів жодної людини, яка би ся схвалила такоє рішення.

ПЗ
працівник заводу

Один Шпеник Василь Іванович заслуговує на справді почесну повагу та шану і на звання Почесного громадянина Мукачево та може ще Деркач Євгенія та Гулачі Лайош. Інші вибачте, це глум над тими працівниками підприємств, якими вони керують.Особисте збагачення та черезмірний добробут власної родини за рахунок тисяч людей,які важко працюють за копійки. Щодо Ремінця та Ремінного- це вочевидь НЕ СПРАВЕДЛИВО!

Е
еуу

деркачка ганьба серед почесних. міськрада просто марінетки!

3
333

А, що конкретно такого видатного для міста зробив Ремінець? Те, що користуючись безробіттям, люди на нього пашуть за копійки?

7
777

Кращих у місті немає?Такому,як Ремінний давати таку почесть? Ганьба нашій владі.

Читайте також