Довів РБУ службу до ручки Скоро розвалить і Ратушу яка вже нічого неконтролює. Прийдуть регіонали все буде нормально і закони будуть дотримуватись.
В
водій
Якщо і є така служба у мерії, то краще її б не було зовсім. Чому? Ці маршрутчики знахабніли до ручки. Людей перевозять в аварійних "автобусах-гробах", грубо та нахабно не дотримуються ПДР. Звісно їм все дозволено, бо регулярно заносять "відкати" у цю корумповану мерію.
Ф
федя
І такі б..ть людий возять. Де типирь йо...ні журналісти,се не проблема. Чи ви лим на вчитольок годні відео снімати?
Т
Транс
Маршрутки наяких часто бувають такі нюанси №16,18,2/8.2/7.сам бачив такі бійки як водій Кузя бє Водіїв Бубряка
M
munkach
причому тут мерія, служби, треба бути людьми а не скотами
Т
Трансінспекція
Це так контролює розклади рухів автобусів Ремонтно будівельне управління у Мукачеві яке немає ніякого поняття про розклади рухів автобусів, вони вміють тільки асфальт списувати. А водії бються вже невперший раз вони бються за пасажирів бо хазяїни маршруток водіїв які бються сам директор РБУ Бубряк. Такі бійки можна побачити майже кожного дня. До якого часу у Мукачеві будуть продовжуватись такі безпорядки. Нещодавно у Мукачеві служба пас перевезень була одна з найкращих не тільки в Закарпатті а майже і в Україні. Це ганьба Мукачеву де дивиться МЕРІЯ.