У Мукачеві потужний салют вистрілив 18-річному хлопцю прямо в лице. Молодик втратив зір

11
46

Випадок трапився сьогодні, під ранок, о 04:30 годині у парку на вулиці Валленберга. Група молодих людей щось святкувала і вирішила запалити салют.

Як розповідають медики Мукачівської ЦРЛ, молодого хлопця доставили у лікарню у важкому стані, згодом його трохи стабілізували.

Лікарі діагностували у нього множинні рани обличчя, розрив лівого ока, та сильна травма правого ока. Опіки обличчя, опіки слизової, та волосяного покрову. Також забій головному мозку.

Наразі його було відправлено в обласний центр, де зазначили, що ліве око не вдалось врятувати, а праве око має глибоку контузію, тобто гемофтальм та помутніння кристалика. Він практично нічого не бачить, лише світло.

Хлопець розповідає, він нагнувся підпалити салют, який має дуже сильну потужність, а той вистрілив йому з 20-30 сантиметрів прямо в лице.

Mukachevo.net застерігає бути обачним з потужною піротехнікою.

Коментарі

Я
Я

Розумні вчаться на чужих шкурах, так було завжди...

Д
Дывловлц

...i прошу вас ,без цiеi хернi “ Бог вам суддя», « на все воля Божа»! Скiльки бiди знайшли невинним людях ,такого роду забави iz салютами та випиндрьожами !?

ПЖ
Пiдтримую жителя

Одна адекватна людина ...! За все потрiбно платити, iншими словами-все мае свою цiну . Хотiв Показати , який вiн чоткий , отримав...?! Якби вам захисникам , або вашим дiтям такий шкет ( можливо на пiдпитку) влупив салютом в очi, то що би ви заспiвали , тiльки чесно ?! Вiдповiдь очевидна ! Закрийте писки , адвокати !

ДН
до нижньої марги

твого комента нам туй якраз не хватало

А
А_00

Які ж ви скоти ( ті, хто пишуть всіляку гидоту в сторону Едвіна)! Впевнена на 100%, що ви його особисто не знаєте. І ви не знаєте який він хороший хлепць, він не з тих, хто вляпується в неприємності. Едвін працьовитий, чуйний, добрий, розумний. Стався нещасний випадок, а ви б лише потішитись з чужого горя! Нікому не бажаю такого горя, але якщо б таке сталось ( не дай Бог) у вашій сім`ї, то я побачила б як ви «заспіваєте»! Сім`ї Едвіна бажаю сил, терпіння і наснаги. Держіться, знайте добрі люди на вашій стороні і моляться да вашого сина??????

І
Ірина

Не судіть чужих дітей! Дякуйте Богу що ваші живі і здорові! Мамі терпіння, не втрачати надію і молитися за сина! Будемо молитися всі!!!

М
Мікулаш

Самогубців теж треба жаліти ?

Ж
Житель

до "К" Я думаю что не стоит всех по себе ровнять ! И нравится вам, или нет. Ночью шуметь запрещено, не буду перечислять законы. до "R" Никто не застрахован, но прежде чем запускать салют или садиться за руль, нужно всегда думать что ты делаешь. Вот к примеру авария а трассе Киев -Чоп, там пострадал ребенок и две смерти водителя. Виновник умер, а за что погиб и пострадал ребенок ??? Всему вина не обдуманные действия.

R
R

Повністю згідний з К. Від цього ніхто не застрахований і з кожним може трапитись будь-що,так як писати гадості то кращє промовчіть і поспівчувайте рідним і хворому.

К
К

Всі блін такі розумні! Що там з 22:00 до 8:00 заборонено шуміти! Яка різниця пили чи не пили! Ви бл*ть нахера пишите це все! Ми всі однакові і це могло статися з кожним із вас! Всі цими пікардами чи салютами баловалися в такому віці, та навіть дорослі! Розумних бачу дуже багато в нас! Ви там не були і не знаєте як це все сталося, тому не варто писати тут про закони і все таке подібне, краще би морально підтримали! Бо більше з вас толку не буде!!!!!

P
pfr

У Бориславі років чотири чи п'ять тому 13-літній пацан умудрився кинути таку ракету у трубку, яка залишилася з відпрацьованого нафтопромислу. Хлопець вижив, але лишився практично сліпий, родина заборгувала купу грошей. Лікувався у Чехії, і дотепер десь за кордоном з мамою.

Ж
Житель

Если правильно понимаю, то "Група молодих людей щось святкувала і вирішила запалити салют." Я очень сомневаюсь что ребята гуляли трезвыми, тем более ночью. Зачем им читать инструкцию, если им было плевать даже на закон, с 22-00 и до 8-00 шуметь запрещено.

А
Анон

Співчуваю хлопцю і бажаю пережити цей момент. Батькам постраждалого бажаю триматися, бути сильними та в такий момент підтримувати вашого сина, йому це тепер дуже потрібно. Розумію, чому деякі так злостно реагують. Скільки було вже таких випадків, а діти все ніяк не навчаться..чи то батьки просто не контролюють і їм пофіг, що роблять їхні діти. Незрозуміло якщо чесно. По школах тьма малих придурків, які кидають прямо під ноги комусь пітарди, не думаючи, що людина може стати калікою на все життя. Ніхто їх не вчить. Деякі умудряються запихувати ще й у бутилки і чекають поки ті взірвуться. Батьки, як ви так можете не контролювати те, що робить ваша дитина? Це вже звернення до всіх.

1
123

коли купуєте салют читайте шо пише на упаковці і всьо буде добре, і НІКОЛИ НЕ НАХИЛЯЙТЕ ГОЛОВУ НАД НИМ, ЗАКРІПІТЬ ХОТЬ ІЗ ДВОХ СТОРОН то зробити не тяжко і проблем не буде

С
Саша

Відпочивав колись з ним в одному лагері,ті хто пише херню даже не знаючи людину,йдіть лісом... Знаю з хорошої сторони його,ще з того часу коли були в лагері(років так в 13-14 десь) він завжди займався спортом та не мав шкідливих звичок. Бажаю швидкого одуження... Співчуваю родині,будемо надіятись всі на те шо одужає і все буде максимально добре,як тільки може бути в цій ситуації.

Ч
Читав!!!

Хай Бог поможе цьому хлопцю - батьки кріпіться і моліться!!! І до тих злих всіх коментів- у вас теж є діти, внуки нехай Бог хоронить ваших, всіх від не счастя і бід не будьте такі !!! Ніхто не знає кого, що і де чикає- не радійте чужому горі!! МОЛІТЬСЯ І ВІРЬТЕ!!

ЙД
Його друг

Дуже співчуваю сім’ї, дай Бог щоб зір повернувся... сталося шо сталося, дуже сумно;( Красивий як і в середині, так і з наружі молодий чоловік... хто його не знає, прошу не писати різне лайно, тепер праздники... і салюти то в порядку речей... для інших... якщо вже і взриваете салюти, то дотримуйтеся правил безпеки, і розраховуйте щоб вам вистачило часу щоб спрятатися від салюту... Здоров`я тобі, є Бог на небі... і він тобі допоможе... такі інциденти роблять людей сильнішими, а ти у нас сильний. Головне що живий, таких людей не багато...

А
Анонім

Я не можу зрозуміти що це за хлопець. То Едвін Фрікер? всі в інстаграмі уже покидали спам,надіюсь це не правда. Співчуваю мамі

О
Олег

до 05.01.2019 21:48 Ви по себе судите ? Рем 05.01.2019 21:27 Вас поддерживаю.

Т
Танюша

Молимося і підтримуємо родину !Хай вам допоможе Боженько!

А
Антал

Вчилися разом в школі, вихований нормальний трудолюбивий хлопець. держися, всьо буде пучком!

І
Іван

Ті хто тішаться подібним горем просто недоумки...В такому віці це абсолютно нормально пускати салюти,ходити до ранку й т д. Всі нормальні хлопці через подібне в житті проходять..Тішитися й злорадствавати такому є просто ницо і підло...Родинні хлопця співчуття.

1
123

Знаю малого,не наркоман це головне в наш час.працював допомагав батькам,терпіння і сил батькам,здоровя малишу.нехай одужає скоріше!!

К1
Коля 1312

Так не можна!люди ви хто???просто так не можна!ви злі і не добрі , мені стидно шо я з вами живу

Н
Небайдужа

Втратити зір це дуже страшно мій батько без зору давно. Я співчуваю вашій сім'ї та вашому сину. Хай Бог вам допомагає.

С
Саша

Шкода хлопця, і його батьків. Але всеодно урок, хоч і злий урок. Треба бути завжди, обережним неважливо чи це петарди чи щось інше, треба мати свою голову на плечах, щоб лазити о 5 ранку, і запускати феєрверки

Н
Небайдужа

Міколаш ви не знаєте що ще перед вами, дуже шкода хлопчика, хай йому Боженько допоможе скоріше видужати, а батькам триматися.

ЗП
За правду

Дрюзя давайте жить дружно ...

Н
Наталія

Дякую за підтримку всім хто не байдужий і прошу одне, єдине :хто має бажання просто помоліться за одуже мого сина!!! А тим хто засуджує,скажу так: і ми проти салютів і він їх не купує але раз у рік і палка стріляє і нажаль дуже боляче

П
Пішті

Ви ненормальні !!! Хороший хлопець, працює з 14 років не курить , займається спортом, а ви тут таку єресь несете. Нещасний випадок просто. Ліпше руки поламліть тим хто продає незаконно тоті кончені салюти . І я шось тяжко вірю тим гомодрілам шо там з низу пишуть шо нигда в жизні они самі пітарди не взривали. Дай Бог оби хлопець виздоровів !!!!

В
Ваня

Дуже шкода малого і батьків! Держітся...

КВ
Ко всем кто гавкает

самую злость вызывает то, что в комментарии пишут многие те кому делать нечего, нескем поговорить , обделены вниманием, и.т.д зачем лезите со своими дурацкими пожеланиями, чтобы поярчит над чужим горем, это его ноша, да сам виноват, но вам то что. Я понимаю если бы вы были свидетелем чего то или какую либо помощь хотели оказать тогда да, но в такие моменты Вас как иголку в сене не найдёшь, а вот на нервах поиграть вы можете.

Р
Рем

Розумію, коли тебе поранили в АТО, коли тебе на пішоходному переході збила машина, коли ти на наших льодяних тротурах впав і травмувався і т.п.: тут людина - невинна. Но навіщо йти і купувати за дорого вогненебезпечні предмети, щоб потім себе так покалічити. Навіщо? Вибачте, це повна дурість. Якщо ти не профі і без відповідної оснастки - то за несанкціонований запуск - кримінальна відповідальність, бо той салют хто знає куди може поцілити - може і в невинну людину. В Парижі ті салюти протестантами навіть використовуються як зброя проти поліції - це небезпечна річ. Навіть не знаю, хто більше винен в цій ситуації: батьки чи хлопець. Вік 18 років - ніби доросла людина.

ДН
До Наталії

Знаю вашого сина, дуже хороший хлопець. Співчуваю вам та вашим рідним Тримайтесь!

ДН
До Наталії

Наталія,співчуваю, горе у вас,але не гребіть усіх під одну гребінку.Бачите я тут воюю з мікулашами і всіма хто втратив людяність.Та і ще пару коментаторів заткнули пельку тим нелюдям. Дитину вашу дуже-дуже жаль,молимося за нього(хоча імені не знаємо)і просимо в Бога здоров’я для потерпілого і збереження зору!

Н
Наталія

Не вам судити мою дитину !!!!! І не вам радіти над нашим горем !!!! І не вам визначати про Божу кару !!!!! Не знаючи людини і обставин... поливаєте лайном за для розваги ..... як не ганьба Боженько Всемогутній і Люблюючий він нам допоможе ми всі будемо молитись! Таке може бути з кожним і це не означає що дитина погана!!!!

М
Мукачивцю

Шо би,да кіби.....То би був другий розговор.Людина катастрофічно постраждала,а тут мікулаші дебільні, пишуть такі мерзкі коментарі.І ти ще його випрадовуєш!? Хлопцьови бажаю оби му Бог хоч одно око сохранив!

М
Мукачивець

Прочитавши коментарі до Мікулаш. Бачу що тут усі такі добрі. Що би ви побажали йому, як що би він своїм салютом підпалів вам машину, чи квартиру т.д.. Шкода його батьків, бо це тепер великий тягар їм. Краще б в дома сидів в цей час, а не шлявся по ночах. Взагалі потрібно заборонити продавати та використовувати різні петарди та салюти.

М
Мукачивець

Якого фраса в 4-30 пускати салюти, коли люди сплять. Хлопця мені теж не шкода, але нікому такого не бажаю. Вже на стільки дістали ці х**ві піротехніки.

Р
Рем

Мікулаш, неправильно так злорадствувати. Хлопця шкода. Але одночасно з цим є очевидним те, що лише дебіл і даун може не будучи підготовленим і професіоналом в цій спрааві підпалювати петарди, салюти, феєрверки: йому вже 18 років - ніби доросла людина, а так по інфантильному повів себе, підвівши себе і батьків. Фото цього дауна після салюта треба помістити на білборді - біля поста ДАІ в Мукачеві на трасі Київ - Чоп, щоб всі вчились на чужик помилках. А хлопцю - видужання і моральних сил, бо дуже важко буде тягнути все життя в стані інваліда.

ДМ
До Мікулаша

Ненормальний , як би ти втратив зір ?! Дуже би тобі добре було ?! Радуєшся чужому горю , може з тобою шось статись !!!

М
Міклушови

Видно шо ти з пробірки

М
Мікулаш

"На все воля Божа" ! Чи не так ?

ДМ
До Мікулаша

Не думав шо є на світі таки придурки як ти)

М
Мікулашови

Но ти і скотина,та ну не хочу ображати тварин,ти мразь!Ти нормальний?

М
Мікулаш

Нарешті хоч ОДИН з придурків, які вже "дістали" нормальних людей своїми "ба-ба-хами", отримав Божу кару.

Читайте також