У Мукачеві провели чемпіонат області з боксу (ФОТО)

5
0

Тривала дистанція боксерського року наближається до фінішу. Уже не за горами, в грудні відбудуться два Чемпіонати України та підведення підсумків боксерського 2016 року.

Однак поки що підводимо підсумки боїв, які пройшли цими вихідними: серед юніорів (2001-2002 рр.н.) - в Одесі та серед молоді(1999 - 2000 рр.н.) - у Харкові. Цими вихідними днями, 5-6 листопада, у Мукачеві пройшов обласний чемпіонат по цих вікових групах.

У змаганнях прийняло участь 38 юніорів та 43 боксера, 13 команд, які представляли Ужгород, Мукачево, Хуст, Рахів, Берегово, Іршава, Чоп, та районів: Мукачівського, Берегівського, Хустського та Іршавського. Як повідомляють організатори, метою проведення цих змагань був відбір боксерів у збірну нашої області для участі в заключних цьогорічних боксерських змаганнях - Чемпіонатах України.

За підсумками проведених боїв найкращою командою у неофіційному командному заліку стала команда КОДЮСШ ФСТ "Спартак" з міста Мукачева, у них вісім фіналістів: 5 золотих та 3 срібних.  Друге місце посіла команда ДЮСШ "Карпати" Хустського району - 7 фіналістів: 2 золотих та 5 срібних. Трійку лідерів замкнула команда спортклубу "Тайфун" (засновником якого є голова Ужгородського осередку ФБЗо Михайло Чурило) з Ужгорода: у них 3 золотих фіналіста. Далі по місцях команди розташувалися в наступному порядку порядку: КОДЮСШ "Спартак" Ужгород, ЗОДЮСШ Ужгород , ОДЮСШ "Колос".

На урочистому нагородженні, перший віце-президент Федерації Боксу Закарпаття Михайло Данило, разом з головою Мукачівського осередку ФБЗо Сергієм Плоскіною вручили грамоти та медалі за перші місця, а також заохотили грошовими преміями кращих боксерів року.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також