У Мукачеві стартував турнір з боротьби пам'яті Михайла Токаря (ФОТО)

41
0

Міжнародні змагання триватимуть в місті над Латорицею аж два дні.

У суботу, 19 листопада в Мукачівському СОК ДЮСШ відкрився 13-ий Міжнародний турнір з греко-римської боротьби пам'яті першого президента Закарпатської обласної федерації греко-римської боротьби Михайла Токаря.

Змагання розпочалися з самого ранку. До Мукачева з’їхалися 240 спортсменів з 9 країн: України, Угорщини, Білорусії, Словенії, Польші, Сербії, Чехії, Литви, Молдови та Придністров’я.

На офіційне відкриття о 14.00 до спортивного комплексу завітали очільники міста та району, зокрема голова Мукачівської РДА, молодший брат Михайла Ілля Токар. Опісля, гості попрямували до могили першого президента Закарпатської обласної федерації греко-римської боротьби, щоб покласти квіти та вшанувати хвилиною мовчання.

Переможці змагань визначаться і будуть нагороджені завтра.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також