У Мукачеві вандали зламали кілька весняних саджанців ясену. Злочинців розшукують (ФОТО)

8
11

Такий ганебний акт вандалізму невідомі скоїли сьогодні вночі на вулиці Вокзальній.

Як розповідає Мукачівська міська рада, пошкоджено молоді саджанці дерев — ясен, які було висаджено весною 2017р.

Тепер на місці події працюють правоохоронні органи.

— Просимо небайдужих мешканців міста в разі наявності інформації про злочин звертатись за тел.: (0 3131) 2 30 48- управління міського господарства або 102 - Національна поліція України, - повідомляють правоохоронці.

Коментарі

М
Мукачівець

іван 27.12.2017 20:15 Яке відношення має муніціпалка до вандалізма і кримінала ? Іван я бачу що ваш мізк закінчився розвиватись в третьому класі. Щоб ви знали що такими справами має і займаєся ПОЛІЦІЯ.

BE
black eyed peas

Дядя,то не ми.....Є жилізо?

І
іван

це точно зробили неадекватні особи, скоріше, що наркомани, з якими в городі боротьба відсутня, бо всі в долі... Но а урни, лавиці, дерева і т.д., то є парафія муніципальної міліції на яку списують пару мільйонів щороку з міського бюджету, покупляли ім дорогі, нові іномарки, а їх ефективність - НУЛЬ або най скажуть скільки аналогічних правопорушень розкрили чи припинили за рік??? лим ходять з папками і щоки надувають.

N
net

до miki може це били циганы???

М
мікі

Може це і не цигани.... Місцеві наркомани і алкаші бувають і похуже( ноги поламати...

ДМ
До Маклера

І залити бетоном...

М
Маклер

Цигантабор загородити стінов високов. Як у Мізі

П
правдоруб

це є НП (надзвичайна подія) та зайвий раз свідчить про НЕОБХІДНІСТЬ встановлення в місті відеокамер, та не тільки в самому центрі а на всіх вулицях міста, як це по ВСІЙ ЄВРОПІ. Як би були камери з нормальними технічними можливостями запису, от тоді ніхто би не ламав, бо знали б ssуки що їх ідентифікують та знайдуть.....а так панове, як то кажуть у нас "напийтеся води з потока".....

Л
Лось

Зловити і показово відрубати руку в неділю після служби

Б
Бонді

Яким треба бьіти ідіотом , оби такоє учинити .....

P
ProRock

Одним словом - ДИКАРІ Можете не переживати нікого не знайдуть, на вул.Карпенка-Карого всі(ВСІ) урни поламали і хтось поніс відповідальність?

Читайте також