“Тішуся, що нарешті наші вулиці будуть не гірше європейських: гарні, охайні та головне — безпечні для пішоходів, – каже мати двох малюків Олена Дорошенко.
Failed to process content
“Тішуся, що нарешті наші вулиці будуть не гірше європейських: гарні, охайні та головне — безпечні для пішоходів, – каже мати двох малюків Олена Дорошенко.
Failed to process contenthttps://www.youtube.com/watch?time_continue=364&v=TsQ13bj1XhI
На бетон(Обмежувачі) гроші мають а купити водовозку помити вулиці Мукачева грош нема.Вся біда в тому що там де коцку і обмежувачі роблять водовозки не роблять і сімя годна збідніти.
Таксистів розженіть з центра міста, біля бібліотеки та на Біляєва!!!!
про таксистів тоже правильно на автостанції є міста доста
Обмежувачі це дуже добре, підтримую. Разом з цим, коли вже можна буде проїхати спокійно без мілімітражу боячись когось заціпити із-за цих НЕЛЕГАЛЬНИХ таксистів!!! Цент міста обладнали собі під стоянку своїх тачок. Як тільки планується перевірка у них ліцензій та інших дозвільних документів на ізвоз людей, ТО ВСЕ, НІКОГО ВЖЕ НЕМАЄ, ВСІ ЗМИЛИСЯ, шашечки познімали і ЇХ НЕМАЄ!!!! Уберіть цих MYDAків з центру, щоби люди могли нормально проїжджати через центр міста.
Мукачево змінюється на очах, так тримати! Меру і всім виконавцям подяка!
вибачте за клумбу я про пару ларьків і пішоходну зону ширше дороги
до Андрія Вікторовича думаю є над чим подумати. Мій батько 30 років проробив у місті їздить на машині я на машині дружина тоже у центрі як не було де стати так і нема питання хто і для чого спорудив таку красиву бетонну клумбу навпроти світа кави яка мішає водіям поставити машину. і таких прикладів багато які ми не можемо зрозуміти.
Как раз ехал в воскресенье на этом участке, так джип сдавал задом на переход и чуть мамашу с детьми там не даванул на пешеходном переходе. Правильно что ставят. Кофф? Ю.П.?
Да проблема із парковочними містами явно чим дальше тим більша, треба дашо думати панове. Може увести закон ош у Мукачеві мош їздити лиш на мерсах s classa а усі остальні пішочком бо недостойні :
Ти з тих,што ричать про чужу гузицю,а свою возиш,як парадну панію.І маршрутки тобі подавай под хижу і таксі і.....сам паркуєшся де попало! А коли ідеш пішком,то як баран! Такі,як ти все би позапріщали,а пак верещали!
Це не нормально . Машин багато i нiгде припарковатись .
Якщо ДОБРЕ ЗНАЮ, то ще в ЛИСТОПАДІ 2018 року прийняли НОРМАТИВНИЙ акт про ШТРАФУВАННЯ тих водіїв, які порушують ПРАВИЛА дорожнього руху - конкретно ЗУПИНКА і ПАРКОВКА в зоні дії відповідних ЗНАКІВ. Чому НЕ ВИКОНУЄТЬСЯ ЗАКОН ??? Просто потрібно НАЗНАЧИТИ бригаду з ТРЬОХ чоловік - ДВОХ пенсіонерів і ОДНОГО поліцейського (щоб не набили писки пенсіонерам) і вони за ТИЖДЕНЬ набрали би ШТРАФІВ з порушників, суми якої було би достатньо для пенсій для ВСІХ пенсіонерів Мукачева. А для ВОДІЇВ - нічого возити ОДНУ гузицю у центр вариша, якщо проблема з парковкою. Ноги у вас для чого ???
Обмежувачі - супер!!!
А наркомани коли перестануть вештатися вулицями Мукачева? А апаратки коли позакривають?
фигня, я спокойно там парканусь
До Мукачево. Выйди в 5 утра и увидиш как пылесосят город. В Росвигове засыпали ямы на дороге возле фонтана на следующий день ездила машинка от АВЕ и наводила порядок. :-)