У Мукачеві визначили переможців чемпіонату України з багатоборства кінологів (ФОТО)

27
0

Як вже повідомлялося, Мукачево три дні приймало Перший чемпіонат Національної поліції України з багатоборства кінологів. Закарпаття вибороло на змаганні 8 та 22 місця.

27-30 вересня на стадіоні «Харчовик» проходили змагання, в яких взяли участь 29 найкращих кінологів поліції, прикордонної та пенітенціарної служби України. Спеціалісти зі своїми вихованцями показали себе у таких заліках, як подолання смуги перешкод, комплекс вправ загальної підготовки розшукових собак, вміння затримувати втікача, обшукувати місцевість та правильно виконувати команди.

За результатами цих змагань всі кінологи отримали дипломи, медалі та цінні подарунки.  Всіх привітав суддя змагань, начальник відділу організації кінологічної діяльності Національної поліції України Віталій Іванченко, пише відділ комунікації поліції Закарпатської області.

Переможцю змагань вручила Кубок президента кінологічної спілки України помічник президента спілки Оксана Сліпченко.

За результатами чемпіонату перше місце зайняв кінолог з Тернопільської області – Андрій Бурдельний, «срібло» виборов Сергій Єречук з Чернівецької області, третє місце у Херсонської області та Юрія Хижинського.

Представник Закарпаття старший лейтенант Сергій Свистак зайняв 22 місце, сержант поліції Іван Лешанич – 8.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також