У Мукачівській РДА відбулася нарада

20
0

з питань реабілітації інвалідів вазомоторної системи

Вчора  під головуванням першого заступника голови Мукачівської райдержадміністрації Василя Пашкуляка відбулася нарада з питань реабілітації інвалідів вазомоторної системи, участь в якій прийняли представники громадських організацій та товариств району, а також керівники управлінь та відділів райдержадміністрації. У ході наради обговорено організаційні моменти, пов’язані з  проведенням заходів щодо соціально-медичної реабілітації інвалідів вазомоторної системи Мукачева та району. Учасники дійшли згоди, що упродовж 10 днів у вересні  на базі центу благодійної місії «Юний самарянин», що у селі Лавки майже 30 осіб із числа інвалідів матимуть можливість пройти реабілітацію. Для проведення заходів буде залучено психологів, медиків, тренерів, соціальних працівників.

 Також йшлося і про безперешкодний доступ інвалідів до установ та закладів району та міста. Під час наради учасники прийняли рішення звернутися до головного лікаря центральної районної ради з клопотанням про  обладнання пандусами відділення урології.

 Нині у районі за дорученням голови Мукачівської райдержадміністрації Іллі Токаря обладнано пандусами 31 об’єкт соціальної сфери, повідомили з сектору зв’язків з ЗМІ, громадськістю та з питань внутрішньої політики апарату Мукачівської РДА.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також