У Мукачівській ТГ понад 400 млн грн спрямовано для потреб ЗСУ

8
0

За перше півріччя до бюджету Мукачівської громади надійшло 1 мільярд 222,9 мільйонів гривень.

Понад план надійшло 154,9 мільйонів гривень, рівень виконання бюджету становить 114,5%. З початку року на потреби захисників з бюджету Мукачева спрямовано 433,9 мільйонів гривень.

Кошти виділяли у вигляді субвенції та закуповували необхідні матеріали для військових формувань. Також, рішенням сесії міської ради внесено зміни в бюджет і 2,5 мільйони гривень направлено для придбання путівок до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

Окрім того, передбачено обсяги міжбюджетних трансфертів, зокрема 5 мільйонів гривень надано допомоги Чорнобаївській громаді Херсонської області, яка постраждала від підтоплення через підрив Каховської ГЕС, 5 мільйонів гривень на облаштування військового містечка модульного типу, 1,5 мільйона гривень запропоновано спрямувати для придбання шкільних автобусів, понад 1,9 мільйонів гривень на програму підтримки малого та середнього бізнесу для відшкодування частини вартості придбаних альтернативних джерел енергозабезпечення.Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також