
Днями, за ініціативи міської влади Мукачева та керівництва Замку Паланок, розпочалась організована зачистка від чагарників фронтової частини замкової гори, яку планують засадити згодом виноградниками.
Як вже повідомляло Мукачево.net, відновлення історичного вигляду замкової гори, яка колись була засаджена виноградниками - ініціатива народного депутата України Віктора Балоги.
У своєму зверненні до громади міста Мукачева, він, на прикладі старих фотографій замкової гори, показав як естетично виглядала ділянка, засаджена колись виноградниками.
Наразі, міська влада та працівники замку розпочали очистку відповідної частини гори під виноградники. Територію взяли від самого підйому до центрального в'їзду. Зараз, продовжується вирубка чагарників.
Заявки на отримання частини території під виноградники досі приймаються, надсилайте їх на адресу editor@mukachevo.net.
Мукачево.net