"У нас немає війни": Закарпатський військовий каже, що йому не зараховували бойовий стаж (ОНОВЛЕНО)

22
0

Саме так, за словами військового, заявили йому вчора у Хустському пенсійному фонді та у Хустському РТЦК.

Пан Володимир розповідає, що за 2015 - 2016 роки отримав два поранення та дві контузії, за 2022 та 2023 роки отримав ще п'ять поранень та ще більше контузій, осколкові поранення. Проте, він досі служить в ЗСУ.

"Ці дві державні, корупційні структури відмовляються мені зараховувати бойовий стаж один до трьох, як того вимагає закон, мотивуючи тим, що у нас немає війни.. Ви що шановні з Дуба впали, ми по 24 години на добу в окопах, сніг, дощ, мороз, без вихідних та святкових днів, голодні, мокрі, виснажені під свист снарядів, куль, осколків, а ви нам говорите, що у нас війни немає.

Тоді робимо все просто, йдіть самі на фронт, або посилайте в ті місця ваших чоловіків та синів, там немає війни, хай беруть автомати в руки", - написав військовий.

Редакція Mukachevo.net звернулась за коментарем до Хустського РТЦК, але там зазначили, що незабаром дадуть офіційну відповідь щодо цього випадку на своїй сторінці у Фейсбук.

Згодом, Володимир написав на своїй сторінці у Фейсбук, що питання було вирішено за допомогою юриста.

"Я вдячний всім друзям за підтримку, і вдячний службовцям Хустського військомату які швидко відреагували на моє звернення до спільноти. Юрист військомату пан Олександр визнав, що пенсійний фонд незаконно не зарахував мені час проходження військової служби проведених у боях на умовах один день на три. Я написав заяву на ім'я полковника Зубатова, чекаю реакцію. З приводу слів, що у нас немає війни,вони є правдивими так як у нас було АТО, а зараз якесь ООС", - написав військовий.


Згідно пункту 2.3. розділу 2 Положення №530 передбачено, що при обчисленні вислуги років для призначення пенсій (крім пенсій, які призначаються з урахуванням страхового стажу) окремі періоди служби військовослужбовців зараховуються на пільгових умовах, тобто один місяць служби за три місяці за участь у бойових діях у воєнний час, а також участь у антитерористичній операції чи забезпеченні її проведення


Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!



Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також