
Обидва автомобілі доставлено на штрафмайданчик Тячівського ВДАІ.
Зранку 1 вересня з Нересницької лікарні в чергову частину Тячівського РВ УМВС надійшло повідомлення про те, що у селі сталася ДТП. Травмувалися водій та пасажир автомобіля «ВАЗ–2107».
Як з'ясувалося, зіткнулися дві машини. Водій автомобіля марки «ЗІЛ-131», 55-річний мешканець села Велика Уголька, рухаючись із с.Вільхівці в с.Нересниця, почав виконувати маневр повороту вліво. Водночас водій автомобіля «ВАЗ–2107», 36-річний мешканець с.Округла, пішов на обгін вантажівки. В результаті «перегонів» машини зіткнулися. Після цього «сімку» відкинуло в кювет, де вона вдарилася в залізобетонний місток.
Внаслідок ДТП водій легковика та його пасажир отримали травми та були доставлені у травматологічне відділення Тячівської лікарні.
Інформація УДАІ УМВС України в Закарпатській області