У Ніредьгазі відбудеться розважальний Фестиваль для угорських сімей із Закарпаття (ФОТО)

6
1

9 червня в угорському місті Ніредьгаза відбудеться День сімей із Закарпаття. Під час фестивалю заплановані виступи фольклорних ансамблів, майстер-класи з традиційних ремесел та чисельні розважальні програми для дітей і дорослих.

Очікується, що із Закарпаття прибуде понад 300 учасників - переважно з Ужгородського, Рахівського та Тячівського районів. Всі програми безкоштовні.

— Програма націлена на обмін досвідом та культурою між угорськими родинами, які мешкають у прикордонних районах, - зазначив Янош Потокі, голова Асоціації сімейних організацій Карпатського басейну. - Заходи відбудуться у Музеї-скансені "Шошто" і відкриті для всіх. Тут відбудеться не лише культурна програма, а й змагання з пожежної безпеки та наданню першої допомоги, ігрові конкурси. Діти також матимуть можливість побачити парк з тваринами тощо.

Аттіла Ульрих, заступник міського голови Ніредьгази нагадав, що уряд Угорщини об'явив 2018 рік "Роком сім'ї". Тому цього року планується ряд подібних заходів у більшості міст країни.

Асоціація сімейних організацій Карпатського басейну, заснована у 2001 році, нині нараховує близько сотні недержавних організацій в Угорщині та за кордоном. Транскордонне співробітництво націлено на збереження традиційної сімейної моделі, сіймене планування та народження дітей, а також підтримку національної ідентичності.

Коментарі

М
мкчв

Вкажіть будь-ласка точно координати де то буде проводитися

Читайте також