"У нього туман в голові": у мережу злили розмову на нараді у прем'єра Гончарука (ВІДЕО)

7
7

У мережі опублікували записи розмови людей, чиї голоси надзвичайно схожі на голоси прем'єра Олексія Гончарука, заступника голови Нацбанку Катерини Рожкової та міністра фінансів Оксани Маркарової.

Як зазначає видання "Дзеркало тижня", під час розмови високопосадовці обговорювали курс долара в Україні та економічні питання перед зустріччю з президентом Володимиром Зеленським. Джерела DT.UA припускають, що це перша з 14 частин запису.

"Історія як Олексій Гончарук, Оксана Маркарова, Яків Смолій, Катерина Рожкова, Юлія Ковалів збиралися на нараду до "тупого президента" Зеленського", - підписали ролик з записами.

На записі чути, як глава Кабміну Олексій Гончарук говорить про те, що він погано розбирається в економіці. При цьому він очолює орган виконавчої влади, який, зокрема, займається економічною політикою та керує об'єктами державної власності.


Джерело DT.UA з керівництва "Слуги народу" повідомило про те, що сьогодні о 19:00 заплановані збори фракції для так званого неформального звіту. За його словами, цей ролик злили спеціально перед засіданням, щоб були підстави оголосити недовіру чинному уряду. Співрозмовник зазначив, що подібні ролики з'являтимуться в мережі й надалі.


Коментарі

Д2
до 23:09

Ніяких русинів не існує, а "русинська бисіда" - всього лише діалект української мови.

Т
Троцкій

Не понял чого всі так заметушилися. Вова все життя читав чужі монологи в кварталі, бринькав пісюном по піаніно і виступав на корпоративах. Його вибирали не за розум, по приколу. Ну поставив Альошу керувати економікою. Як поставив, так і зніме. Головне щоб було весело.

Б
Бокораш

Патрійоти аууууу , на якій мові ведеться засідання уряду України ? Аууууу , дисьте ? Вам русини и русинська бисіда очи коле .... Идіть у Київ рзбирайтеся ...

ДН
До нижнього

Не Україна ,а 73%- не стадо *обнуте на всю голову ,якщо у владу " по приколу " вибирає клоуна і пройдисвітів

В
Вариш

Чоловік в кріслі прем’єра поняття не має шо робить і шо робити дальше, це страх куди ми доходимо???>?

П
Піпец

Украйина ся окончательно йопнула.

Б
Бачі

73-%ний економіічно неграмотний імбіцил - рожкова з маркаровою випали в осадок... Якщо воно таке тупе в економіці, то представляєте, наскільки в офісі преЗЕдента ще тупіше!!! ви зробили це разом - кушайтє, нє абмажтєсь!!!

Читайте також