
Суцільним асфальтом покрили частину дороги обласного значення «Берегово – Кам’янське», яка ще недавно була в суцільних вибоїнах.
Як розповіли в прес-службі Закарпатської ОДА, шлях, що з’єднує Іршавський та Берегівський райони, здали в експлуатацію 62 роки тому. З тих пір, на цій дорозі, тільки періодично латали ямки.
Днями підрядник завершив середній поточний ремонт ділянки обласної автодороги «Берегово – Кам’янське». Цього разу, за гроші Дорожнього фонду, ремонт зроблений із суцільним асфальтним покриттям.
Зазначимо, раніше Мukachevo.net писало, про одну з найгірших доріг Закарпаття — сполученням "Кам'янське - Берегово".
До ремонту в пастки на цій дорозі нерідко потрапляли як рейсові автобуси, так і вантажівки, а шкільні автобуси відмовлялися перевозити дітей.